Para Kazanma

Telegram Para Kazanma 2020

Spread the love

Telegram Nedir?

Son yıllarda Whatsapp’ın en büyük rakiplerinden birisi olan Telegram, şimdiden milyonlarca kişiye mesajlaşma kolaylığı sağlıyor. Peki Telegram nedir? Telegram, her geçen gün daha da büyüyerek daha çok insana ulaşıyor.

Bir Rus yazılımcı tarafından geliştirilen bu uygulama, çoklu platform desteği sunan, güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ağustos 2013’te kurulan Telegram mobil ve masaüstü sistemleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Sesli ve görüntülü mesajlaşma uygulaması olarak bilinen Telegram, bugüne kadar 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram’ın Başlıca Özellikleri Nelerdir?

Gizli sohbet imkanı sunuyor. Sunduğu teknoloji sayesinde sizden başka kimse mesajlarınızı göremez. Bunun yanında Telegram uygulamasına telefon numarası ile kayıt olunur. Ancak telefon numarası verilmeden kullanıcı adı ile görüşme yapılabilmektedir.

Bulut tabanlı mesajlaşma özelliği sayesinde her platform saliseler içerisinde sizleri karşılar ve içerikler eşleştirilir. Telegram’ın görüntülü ve sesli mesaj seçeneği bulunmaktadır.

Mesajlar üçüncü kişiliklere kesinlikle iletilmez. Bununla beraber mesajlarınıza kendi kendine yok olma özelliği oluşturabilirsiniz. Böylelikle atmış olduğunuz mesajlar iki taraftan da belirlemiş olduğunuz sürede kaldırılır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Yandex Para Kazanma

Hesabınızın son görülme özelliğini kapatabilirsiniz. Masaüstü uygulaması da mevcuttur.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Telegram Ne İşe Yarar?

Telegram tıpkı Whatsapp gibi sizlere mesajlaşma, görüntülü birebir sohbet, dosya gönderme gibi eylemleri sağlayan milyonlar tarafından kullanılan ve kökünde mesajlaşma uygulamasıdır. Kurulum yeri Rusyadır. Telegram’ın kurucusu olan Pavel Durov tarafından birçok özellik ile kullanıcıya sunulmuş ve her geçen süre kitlesini daha da büyütüyor.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Nasıl Kullanılır?

Telegram uygulaması tıpkı Whatsapp uygulaması gibi çalışmaktadır. Mesaj veya dosya göndermek istediğiniz kişinin ismine tıklayıp daha sonrasında iletinizi mesaj yaz bölümüne yazarak gönderebilirsiniz. Yıllardır kullanılan mesajlaşma yöntemi gibi düşünebilirsiniz. Telegram ücretsiz bir platform olmasından dolayı milyonlarca kişiye güvenilir bir şekilde mesajlaşma imkanı sunmaktadır.

Telegram Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Telegram’dan para kazanma iki şekilde oluyor. Bunlardan birisi reklam izleyerek “Visit Sites” tuşlayarak gelen reklam sayfalarına belirli oranda bekledikten sonra kazandığınız tutar hesabınıza aktarılır. Diğer yöntem ise, gruplara katılarak “Join Chats” butonuna tıklayarak sizlere verilen süre içerisinde o grupta üye olarak kalmanız gerekmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Para Kazanmanın Yolları

Zaman tamamlandıktan sonra ise kazandığınız kazanç hesabınıza aktarılır. Gruptan ayrılabilirsiniz. Uzun süre grupta kalmanız sizlere daha farklı görevler doğuracak bunlardan daha fazla kazanç sağlayacaktır.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Telegram Para Kazanma Ekşi Sözlük Yorumları

Botlarda Minimum çekim limitine ulaştığınız zaman cüzdan adresinizi yazarak ödeme talebi oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra Ekşi Sözlük sitesinde açılan konulara göre elde edilen bilgilerden birisi; Telegram’ı kurduktan sonra veya mevcut olarak yüklü ise botlarına giriş yapıyorsunuz.

Mining işlemi, diggin işlemi olarak otomatik bot tarafından yapılmaktadır. Bu işlem için ekstra olarak bir şey yapmanıza gerek yoktur. Telegram para kazanma işlemi için bünyesinde ki botlar ile otomatik olarak kazanç sağlamaktadır. Böylelikle hesabınızda Bitcoin veya Ethereum birikimi yapabiliyorsunuz.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Para Kazanma 2020

Madencilik bot için kısayola tıklamanızla birlikte, START yazısı sizleri karşılayacaktır. Daha sonrasında ona basmalı ve bota giriş yapmalısınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Dil seçimi yapmalısınız, Türkçe dil desteği bulunmadığı için dil seçimi için ingilizce seçimi yapabilirsiniz. İki bota da aynı işlemi uygulamalısınız.

Başladıktan sonra ise uygulamaya ilk elmaslar yüklenmektedir. Sürekli olarak para kazanmak için iki madencilik makinesi almalısınız. Daha sonrasında belirtmek gerekir ki her 5 saatte bir linke tıklayarak 10-150 elmas arası hediyeyi cüzdanınıza ekleyebilirsiniz. Belli bir zaman geçtikten sonra, “Menu- Working- Collect satoshi” butonlarını tuşlayın.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İnternetten Para Kazanma 2020

Kazançlarınızı hesabınıza aktarabilmek için BTC ve ETH adresleriniz olmalıdır.

Biriktirdiğiniz Satoshi ve Coinler en az 100.000 olduğu zaman BTC ve ETH’a çevirebiliyorsunuz. Program BTC, ETH adreslerinize otomatik olarak giriş yapabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Mining almak için sizde gönderim işlemi yapabilirsiniz. Bunun için elektrik ekran kartı gibi araç gereçlere gerek yoktur. Sistem Telegram uygulaması üzerinden işlediği için problem çıkmayacak ve ekstra bir durumla karşı karşıya kalmanıza gerek yoktur.

Telegram Para Kazanma Şartları

Telegram’dan para kazanma işlemi bu şekildedir. Lakin Telegram’ın Bitcoin kazanma, Telegram mining, Telegram bot ve Telegram’dan para kazanma işlemi için dikkat etmeniz gereken birkaç şey vardır. Telegram’dan para kazanmak istiyorsanız elinizdeki Bitcoinleri olabildiğince verimli harcamalısınız. Çünkü birçok Telegram botu para kazandırmak yerine Bitcoin’lerinizi alabilmektedir.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu