Yeni İş Fikirleri

Sanalika Para Kazanma 2020

Spread the love

Sanalika Para Kazanma

Sanalika para kazanma yöntemine geçmeden önce ‘’Sanalika Nedir?’’ sorusunu cevaplandırmak konunun anlaşılması açısından çok önemlidir. Sanalika, kullanıcıların çizgi karakterler yardımıyla kendilerini ifade ettikleri, arkadaşları ile birlikte oyun oynayabildikleri ve sohbet edebildikleri renkli mekanlardan oluşmuş bir şehir görünümüne sahip bir oyundur.

10 milyondan fazla üyesi ve 10 bin aktif kullanıcısı olan Sanalika, oldukça büyük bir dünya olmakla birlikte sürekli gelişen bir dünya olarak da kişiye özek karakterleri, park ve caddeleri hatta bina ve odaları ile satranç, dart ve pong gibi birçok oyunun yer aldığı bir platformdur.

Sanalika sayesinde kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebileceğiniz gibi farklı insanlarla tanışabilir ve çoklu oyunlar sayesinde eğlenceli zaman geçirebilir hatta Sanalika içinde bulunan festival alanı ya da sinema salonu gibi farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Kısaca Sanalika, gerçek hayatta yaşabildiklerinizi, yaşayabildiğiniz sanal bir ortamdır. Sanal hayat deneyimi sunarken eğlenmenizi sağlarken, Sanalika para kazanma yöntemi olarak da bizlere sunulmaktadır. Sanalika da kullanılan para biriminin adı Sanil’dir.

Diğer yeni iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde ek iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika Para Kazanma 2020

Sanalika Oyununa Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için öncelikle Sanalika resmi internet adresine giriyorsunuz. Daha sonra üst menülerden olan ‘’Kayıt Ol’’ menüsüne tıklayarak aşağıdaki bilgileri eksiksiz dolduruyorsunuz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Ad Soyad: Gerçek adınızı vermeyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: Kullanıcı adınızı güzel ve dikkat çekici seçmelisiniz.

Şifre: Şifre kolay tahmin edilebilecek rakamlardan oluşmamalıdır. Tahmini zor olan bir şifre bulmanız oyun güvenliğiniz açısından doğru bir tercih olacaktır.

E-posta: E-posta kısmını doğru bir e-posta adresi girmeniz gerekiyor. Çünkü ileride VİP olmak isterseniz sorun yaşayabilirsiniz. da doğru doldurmanız gerekiyor.

Doğum Yılı: Doğum yılı doğru yazılmalıdır, çünkü oyunda yaşınız görüntülenmektedir.

Cinsiyet: Cinsiyet kısmını da doğru seçmeniz Sanalika’daki karakterinizin erkek yada kız olmasının belirlenmesinde etkilidir.

En sonda da ‘’Sanalika Üyelik Sözleşmesi’’ ni okuyarak, ‘’Kayıt OL’’ butonunun tıklayarak, siz de Sanalika oyuncusu olabiliyorsunuz.

Sanalika’da Sanil ve Diamond Kazanma Yöntemleri

Sanalika içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilecek Sanil ya da Diamond’unuz yoksa eğer aşağıdaki yöntemleri kullanarak Sanalika para kazanma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Sanalika’da verilmiş olan güncel görevleri adım adım gerçekleştirerek görev sonunda göreve özel Sanil ya da Dimond kazanabilirsiniz. Görevleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu konuda bilgi veren Sanalika’nın resmi sitelerini takip edebilir ve görevleri yerine getirebilirsiniz. Takip edebileceğiniz siteler ise, aşağıda bilgilendirme amaçlı verilmektedir.

  • Güncel Sanalika Görevleri: http://bit. ly/1MUUhFl
  • Sanalika Facebook Sayfası: www.facebook. com/sanalika
  • Sanalika Resmi Blogu: blog.sanalika. com
  • Sanalika Resmi Forumu: sanalikaforum. com

Diğer yeni iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde ek iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sanil ya da Diamond Satın Almak

Görevlerle uğraşmak istemiyorsanız ya da size keyif vermiyorsa, Sanil ya da Diamond satın alabilirsiniz. Bunun içinde Sanalika’dan hesabından işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ki öncelikle Facebook’ta bulunan mevcut hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst tarafta yer alan ‘’Sanil / Diamond Al’’ bölümüne tıklayarak almak istediğiniz miktarları seçerek, ödeme şeklini belirlemeniz sonucunda hesabınıza Sanil ya da Diamond’lar yüklenecektir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Arkadaşlarınızdan Diamond İstemek

Bir diğer yöntem ise, Diamond’a gerek duymanız durumunda arkadaşlarınızdan talep edebilmenizdir. Alt tarafta yer alan ”Arkadaşlarım” bölümüne girdikten sonra Diamond göndermek isteyeceğiniz kişiyi seçerek ”Diamond Gönder” seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır.

Sanalika Para Kazanma 2020

Eşyalarınızı Satmak

Kullanmadığınız eşyalarınız varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Cadde 12’de bulunan ‘’İkinci El Dükkanı’’na giderek el ya da mekan eşyalarınızı rahatlıkla satabilirsiniz.

Sanalika Etkinliklerine Katılmak

Sanalika üzerinde yapılan etkinliklere katılarak Sanalika para kazanma yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu bir parti olabileceği gibi, güzellik yarışması dahi olabilir, sonuçta karlı çıkan siz olacaksınız. Sadece etkinliklerde adminlerin dediklerini uygulamanız gerekmektedir.

Pepsi Şifresi Kullanmak

Pepsi kutularından çıkan kodları kullanarak da Sanil ya da Diamond kazanabilirsiniz. Bunun için 6. cadde’deki makineye ya da 12. cadde de bulunan ‘’Çevir Kazan’’a jeton atarak kazanç elde edebilirsiniz.

Diğer yeni iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde ek iş fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika Hile Nasıl Yapılır?

Sanalika için basit hileler söz konusudur ve hileleri kullanarak istediğiniz etapta başarılı olabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  100 Bin Liraya Kadar Sermayesi Olanlar için İş Fikirleri

Sanalika Işınlanma Hilesi: Sanalika ışınla hilesi ile istediğiniz yere ışınlanabilirsiniz. Bunun için ‘’Bir tahta bank üzerine oturma’’  için oka basın ve gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayarak kendinizin ışınlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sanalika Eşya Kopyalama Hilesi: İstediğiniz bir eşyayı alarak ‘’Sevgi Apartmanı’’ na ait olan asansöre binin ve o anda elinizdeki eşyayı bırakın, hemen iki tane olacaktır. İkinci eşyayı alarak elinizde tutun ki yaklaşık 25 dakika çantanızda yerini alabilsin.

Sanalika Eşya Hilesi: Site içerisinde yer alan ‘’Bakkala Gidin’’ ve oradan istediğiniz bir eşyayı seçerek ‘’Satın Al’’ butonunu seçin ve ‘’Vazgeç’’ diyerek tabloyu hızlıca kapatın ve tekrar tabloyu açın ve aynı eşyayı tekrar ‘’Satın Al’’ dediğinizde eşya çantanızda yer almaktadır.

Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi: Eşyayı elinize aldıktan sonra asansöre binin ve tam bitecekken çıkma işlemi eşyayı bırakın böylelikle eşyanın süresinin dolmasına yardımcı olmuş olursunuz.

Sanalika Ayda Yürüme Hilesi: Sağ alt köşede yer alan %100 yazan yere basınız ve o sayıyı %125’e çıkarın, hemen köşede siyah bir şey çıkacak ve onu yakalayarak ilerlemeye başlayın.

Sanalika Kimseyi Görmeme Hilesi: Cafe’ye giderek orada bulunan oyunları oynayın ve direk çıkın kimse tarafından görülmezsiniz. Cafeye gelen kişileri siz görebilirsiniz.

Konuyla alakalı tüm sorularınızı aşağıda yer alan ”Yorum Yap” kısmından sorabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu