Evde Ek İş

Evde Ek İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

Spread the love

Evde Ek İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

İnternet üzerinden evde ek iş ilanları İstanbul Avrupa yakası ikamet eden kişiler için verilir ve işverenler fason firmalar ya da fabrikalardır. Firmalar işleri kargolar aracılığıyla size gönderir ve ödemelerinizi de banda havale yoluyla göndermektedir. Siz de eğer İstanbul Avrupa yakasında yaşıyor ve evde ek iş yapmak için araştırma içerisindeyseniz, vereceğimiz bilgiler doğrultusunda iş seçiminizi yaparak firmalar ya da fabrikalarla bağlantı kurabilirsiniz.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Günümüzde ekonomik koşulların gittikçe ağırlaşması nedeniyle birçok vatandaş ek iş arayışına girmektedir. Özellikle de ev hanımları aile ekonomisine destek olmak açısından evde yapabilecekleri işler konusunda arayıştadır.  Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip olan İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde evde ek iş ilanları verilmekte olup, ekipman maliyetlerinden kaçmak isteyen fason firmalar ya da fabrikalar bu tür ilanlar vermektedir.

Evde ek iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için verilmekte olup, İstanbul geneli için verilen iş ilda bulunmaktadır. Verilen iş ilanları genellikle paketleme işleri olmakla birlikte vakit sorunu olmayan ev hanımları, emekliler hatta öğrenciler tarafından da rahatlıkla yapılabilecek türde işlerdir. Üretimini yapan firmalar ya da fabrikalar paketleme içinde ayrı bir makine alıp, onu çalıştırmak için personel alıp ekstra maaş sigorta ödemekten kaçındıkları için evde ek iş ilanları vererek maliyetlerini düşürmeyi amaçlamaktadır.

Evde ek iş ilanları için getiri açısından bakıldığında çok da yüksek olmamakla birlikte, sosyal medya üzerinden verilen ‘’5 bin TL paketleme işi’’ gibi ilanlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu tarz işlerden kazanabileceğiniz ücretler 1.000 TL civarında olmakla birlikte, işinizi teslimat süresinden önce bitirmeniz durumunda yeni işler alarak kazancınızı biraz daha artırabilirsiniz. Şimdi İstanbul Avrupa yakası için verilen ek iş ilanlarını inceleyerek, iş seçimi konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

İstoç Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Farklı kollarda faaliyet gösteren esnafların bir araya gelerek oluşturdukları kooperatifin adı İstoç olup, İstanbul Ticaret Merkezi olarak bilinmektedir. Daha önceki yıllarda İstanbul’da toptan alım deyince akla gelen Eminönü, ekonomik koşulların zorlaşması, artan nüfus ve buna bağlı olarak yoğun trafik gibi nedenlerden dolayı nakliye ve maliyet sorunlarına neden olmuştur. Bu nedenle başta Eminönü olmak üzere Tahtakale, Kantarcılar, Beyazıt, Süleymaniye, Cağaloğlu, Mercan, Yeşildirek, Küçükpazar toptan mal alımı yapılan yerlerdeki esnaflar İSTOÇ’ta toplanmıştır.

İstanbul Ticaret Merkezi’nde hediyelik eşyadan zücaciyeye, oyuncaktan temizlik malzemesine, porselenden madeni eşyaya kadar pek çok ürün satışı toptan olarak yapılmaktadır. Toptan alımlarda esnaflar uygun fiyat sunarken, burada bulunan esnaflar aracılığıyla ya da iş siteleri üzerinden oyuncak, hediyelik eşya, tespih gibi ürünlerin paketleme işlerinden evde ek iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için bulabilirsiniz.

Sancaktepe Boncuk İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için arıyorsanız Sancaktepe ve Yenidoğan bölgelerinden tespih dizme ile boncuk paketleme işlerinden bulabilirsiniz. İnternet üzerinde de bu tür işler veren firmaların ilanları yer almaktadır.

Şayet firma tespih işi ile uğraşıyorsa size malzeme olarak boncuk ve ip gönderecek ve sizde boncukları dizerek tespih oluşturup, paketleyerek teslim etmeniz istenecektir. Ama gönderilen iş boncuk işi ise, farklı boyutlarda boncuklar gönderilerek size gönderilecek ve boncukları paketlemeniz istenecektir. Burada dikkat edilmesi ise, firma tarafından size sayı verilecektir ve o sayılara dikkat ederek evde ek iş olarak paketleme işlemini gerçekleştirmenizdir.

Eyüp Kurdele Bağlama İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası Eyüp’te bulunan Baba Haydar semtindeki Nazperver Caddesi üzerinde kurdele bağlama işi veren firmalar tarafından verilmektedir. Size verilecek iş kurdelelerden fiyonk yapmaktır. Bunun için malzeme olarak kurdele ile birlikte silikon tabancası ve ambalaj gibi gerekli malzemeler gönderilecektir. Hatta bağlamanın nasıl yapılacağına dair size örnekler de gönderebilir.

Özellikle pastaneler ve tuhafiyeler üzerinden kurdele bağlama işi alabilirsiniz. Kurdele bağlama dışında sizden hazır paketlere kurdele takmanızda istenebilir. İşinizi teslim etmeniz gereken süre içerisinde tamamladığınız zaman yaptığınız işin sayısına göre de ücret ödemesi yapılmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Kürdan Paketleme İşi

Ayrıca Nişancı Mahallesi’nde bulunan Kanatlı Çıkmazı’nda gıda ve ayakkabı üretimi yapan firmalar vardır ve bu firmalar aracılığıyla kutu katlama ek işi alabilirsiniz. Kutular size katlama yerlerinden kesilmiş olarak gönderilir ve yapıştırılması gerekiyorsa gerekli malzemeler de gönderilerek kutuları katlamanız istenecektir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Eyüp Eşarp Dikme İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Eyüp’te Nişanca Mahallesi’ne bağlı Babahaydar Caddesi’nde üretimi yapan firmalar tarafından verilmektedir. Üretimi yapılan eşarplar kesildikten sonra kenarlarının kıvrılması gerekmektedir ve sizden bu kıvırma işini yapmanız ya da kenarlara güpür gibi malzemeler dikmeniz istenilmektedir. Gönderilen malzemeler arasında sizin için kıvırma aparatı da bulunmaktadır. Sürekli çalışmanız durumunda firma tarafından size küçük bir dikiş makinesi verildiği gibi, eşarp kıvırma aparatı gibi malzemeler verilmektedir.

İnternet üzerinde de bu tarz işler veren firmaları bulabilir ve evde ek iş yapmak için gerekli başvuruyu oluşturabilirsiniz.

Vefa Marka Yapıştırma İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Vefa Küçükpazar Caddesi üzerinde yer alan Mehmet Paşa Yokuşu‘ndaki esnaflar aracılığıyla bulunabilmektedir. Buradaki esnaflar, evlere marka yapıştırma işi verirken, perakende olarak satılan malların üzerine marka yapıştırmanız istenmektedir. Marka etiketleri ile birlikte gerekli olan malzemeler size gönderilirken, ödemeler yapılan adete göre yapılmaktadır.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Fatih’te bulunan Atmaca Sokak’taki firmalar tarafından verilmektedir. Rujlar ve kapakları size koli şeklinde gönderilmekte ve sizden ruj kapaklarını monte etmeniz istenmektedir. Ayrıca firma isterse, marka yapıştırmanız da gerekecektir. Bunun dışında ruj harici makyaj malzemeleri varsa, paketleme ve kutulama işi de talep edebilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

Balat Boncuk İşleme İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Balat’taki gelinlikçiler tarafından verilmektedir. El becerisi gerektiren bu iş için bir de eğitimiz varsa çok rahat iş bulabilirsiniz. Size boncuk ile birlikte boncuk iğnesi, kasnak ve ip ile birlikte işleme şeklini gösteren bir şablon gönderilmektedir. Gelinlik güpürlü bir gelinlik ise, güpür üzerine boncuk, pul ya da payet monte etmeniz de istenilebilmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Çizim Yaparak Para Kazanmak

Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’ne bağlı Açıkel Sokağı’nda satranç kutusu hazırlama işi veren firmalar bulunmaktadır. Kutulama işi için size gerekli malzemeler gönderilir ve her parçadan 2 tane olmak üzere satranç tahtası koyarak paketlemeniz istenmektedir. Firma tarafından kutu katlanmamış olarak gelirse şayet, kutuyu katlamanız da gerekecektir.

Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için Zeytinburnu ilçesinde yer alan Merkez Efendi Cami ve çevresinde bulunan mandal yapımı yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Burada iş yapan firmalar internet üzerinden de evde ek iş ilanları vermektedir. Mandallar size parçalar halinde gönderilir ve doğru parçaları birleştirerek, arasına teli monte etmeniz istenmektedir. Aynı zamanda montaj dışında sizden paketleme yapmanız da istenebilir ki bu da ayrıca ücret anlamına gelmektedir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Bağcılar Kalem Montajı Veren Firmalar

Evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için verilen ilanlardan bir tanesi de kalem montajıdır. Özellikle Bağcılar bölgesinde kalemler parçalar halinde üretilmekte olup, üretilen kalemleri birleştirme işi evde ek ilanları arasında yerini almaktadır. Kalem dışı, teli ve mürekkepli kısmı gönderilir ve parçaları birleştirmeniz istenmektedir. Hatta firma tarafından kalemleri paketlemeniz de istenebilir ki bu da ekstra ücret anlamına gelmektedir.

Esenler Kağıt Çanta Katlama İşi Veren Firmalar

Marketlerde naylon poşetlerin yasaklanması ve para ile satılması üzerine evde iş ilanları İstanbul Avrupa yakası için internet üzerinden de verilmektedir. Özellikle hediyelik eşya satan firmalar ve kırtasiyeler kağıt çanta satımına yer verirken, çantaların katlama işi evde ek iş imkanları arasında yer almaktadır. Çantalar size gönderilir ve katlama noktaları vardır, buradan katlamanız istenir ya da çantaların ipleri takılı halde gönderilebileceği gibi sizin ipleri takmanız da istenebilmektedir. Evde ek iş olarak yapılan çanta katlama işinde çanta başı ücret ödemesi yapılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar.
    Biz 7 kadından oluşan her yaştan bir ekibiz ve tabiki hepimiz işsiziz gelen işleri çabucak halledip tam zamanında teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın lütfen değerlendirin. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu