Para Kazanma

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

Spread the love

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma başlığı altında birçok ilan verilerek kişilere para kazanma şansı sunulmaktadır. Fakat kullanılan ilan başlığı adı altında yapılan ‘’Ponzi’’ adı verilen saadet zincirleri olmakla birlikte kişileri dolandırmakta ve kişilerin parası ile emeği sömürülmektedir. Bu şekilde faaliyet göstererek insanları dolandıran Kairos, Flexhom, Çiftlik Bank, Detay Maxinet gibi platformlar ciddi hayal kırıklıkları yaşanmasına neden olmuştur.

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma Vaadinde Bulunan Şirketler

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma şeklinde ilanları kullanarak saadet zinciri kurarak kişilerin paralarını alarak para kazanacakları vaadinde bulunan şirketler vardı. Bunlardan bir tanesi olan Flexhom, üyelik bedeli adı altında kişilerden 500 TL ile 2500 TL arasında para aldı ve kişilere üye getir para kazan mantığı ile faaliyet gösterdiklerini açıkladılar.

Şirket ayrıca üyelere 20 bin TL yatırmaları durumunda ‘’Süper Emeklilik’’ vaadinde bulunarak bu sayede 30 milyon TL para topladıktan sonra ortadan kayboldular. Ünlü kişilerinde aralarında bulunduğu saadet zinciri Flexhom, birçok ailenin de maddi sorunlar nedeniyle dağılmasına neden olmuştu.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Epoksi Masa Yaparak Para Kazanma

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma vaadiyle kişilerin paralarını alarak saadet zinciri mantığı ile faaliyet gösteren bir başka şirket ise Kairos’tu. İngiltere’de kurulan şirket, Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden ilan vererek üyelerini bulmaktaydı. Dünyadaki dev şirketlerle çalışarak veri güvenliği konusunda hizmet verdiğini belirten Kairos, piramit sistemi mantığı ile çalıştıklarını söyleyerek insanların paralarını aldıktan sonra Londra merkezli şirketi kapatıp kayboldular. Daha sonra çalıştıklarını iddia ettikleri DHL gibi dev şirketlerle iletişime geçildiğinde ise verilen bilgilerin tümüyle yalan olduğu anlaşılmıştır.

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

Kişilerden üyelik bedeli toplayarak sisteme dahil olduklarını ve bilgisayarını açık bırakarak para kazanma mantığıyla çalıştığını ve belli saat aralıklarına dolar ödemesi yaptıklarını ifade eden Detay Maxinet adlı şirketti. Başlangıçta şirket üyelerine ödemelerini yapmasına rağmen, üyelerin yeni üye kazandırması sonucunda da ödeme yapmaktaydı. Ama üye sayısı 40 bini aşınca işler bekledikleri gibi gitmedi ve 100 milyon TL civarında para toplandığı belirtilmekteydi. Sonra MASAK tarafından hazırlanan rapor kapsamında piramit sistemini kullanarak dolandırıcılık yapmış olabilecekleri belirtildi. Sonrasında Detay Maxinet Teknolojileri Dış Tic. A.Ş. şirketinin hesaplarına bloke konuldu.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma ile ilgili iş ilanları gördüğünüz zaman sizden öncesinde bir para istenip istenmediğine dikkat ediniz. Üyelik bedeli ya da ürün bedeli gibi başlıklar altında sizden para isteniyorsa, çok büyük bir olasılıkla dolandırıcılık sistemine dahil edilmeye çalışılıyorsunuzdur. Bu nedenle para yatırmayın ve herhangi bilgi paylaşımında bulunmayınız.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Para Kazanmak

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma Yöntemleri

Tüm yaşanılan olumsuzluklara rağmen bilgisayarını açık bırakarak para kazanma adına bazı yöntemler bulunmaktadır. Yöntemler hakkında bilgi sahibi olarak güvenilir şekilde para kazanabilirsiniz.

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

Bitcoin Madenciliği

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma yöntemleri arasında bilinen ve dünyada da birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan Bitcoin madenciliği ile para kazanabilirsiniz. Dünyada çok ilgi gören kripto para madenciliği ile para kazanmak istiyorsanız, tek bilgisayar kullanmanız yüksek bir gelir elde etmenizi sağlamayacaktır. Çünkü zaten bilgisayar almanız ve elektrik faturası kazandığınızı kaybetmenize neden olacaktır.

Özellikle de kripto para oluşturmak için bilgisayarınızın kullanılması gerektiğini düşünürsek, yüksek kazanç sağlamanız için bilgisayarınızın işlemci ve ekran kartının iyi olması gerekmektedir. Bu nedenle daha fazla kazanç için kaliteli birden fazla bilgisayar kullanabilirsiniz.

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

Autosurf Platformları

İnternet siteleri reklam gösterimi nedeniyle hit üretimi yapan üyelerine para kazandırmaktadır. Oldukça farklı ve ilginç bir yöntem olmasına rağmen bilgisayarını açık bırakarak para kazanma yöntemleri arasında ilgi görmektedir. Alexamaster, Hitleab, Automoneysurf, Financesurf ve Surf4money gibi siteler üzerinden sisteme kayıt olmanız durumunda ‘’Autosurf’’ modunu açıp para kazanmaya başlıyorsunuz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Para Kazanmanın Yolları

İsterseniz tek bir anda 10 platforma üye olabilirsiniz ki daha fazla para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik basit düzeyde İngilizce bilmeniz yeterli olmaktadır. Yalnız ödemeler Paypal üzerinden yapılmaktadır ve ülkemizde de sistem kapalı olduğu için kripto para ödemeleri ya da Amazon çekleri ile kazançlarınızı alabilirsiniz.

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma

MQL5

Bilgisayarını açık bırakarak para kazanma yöntemlerinden olan ve bilgisayar gücünü satarak kazandığınız platform MQL5 adlı Cloud servisidir. Servisin kendine ait olan sunucularına ek olarak bilgisayar gücü satın alarak faaliyetlerine devam etmesi para kazanma seçeneği olarak son dönemlerde çok tercih edilmektedir.

WebMoney ile ödemeler yapılırken, sistem ülkemizde de kullanılmaktadır. Türkçe desteği de bulunan MQL5 platformunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise ‘’MetaTrader 5 Strategy Tester Agent’’ adlı programı indirmek ve program kapsamında istenilen adımları sırasıyla takip edebilmektir.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu