Para Kazanma

Link Kısalt Para Kazan

Spread the love

Link Kısalt Para Kazan

Link kısaltarak para kazan ifadesi doğru bir ifade olmakla birlikte aylık size yüksek meblağlar kazandırmasa da 1.000 TL ile 2.000 TL arası bir ücret kazanmaktadır. Üstelik bu işi önceden yapıp yapmamış olmanız da sonucu değiştirmiyor. Herhangi bir tecrübeye ihtiyacınızın olmadığı bu işte, önemli olan mantığı ve ne olduğunu doğru bir şekilde kavramanızdır. Link kısaltma işlemini ister bilgisayardan isterseniz akıllı telefonlarınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Link Kısaltma Nedir?

Link kısaltma, uzun ya da karmaşık gibi görünen URL ya da IP adresini kısaltarak aynı sayfaya daha kısa bir link aracılığıyla ulaşmak için kullanılan bir hiperlink tekniğidir. Hangi link kısaltma servisi olursa olsun HTTP yönlendirme tekniği kullanarak yönlendirme yapılır ve uzun linklerin, kısa linkler aracılığıyla kullanıcılara sunulması için yardımcı olur.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Telegram Para Kazanma 2020

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

Geniş bir kitlesi bulunan internet siteniz ya da sosyal medya hesabınız varsa link kısaltma servislerini kullanarak para kazanmanız söz konusu olabilir. Bazı link kısaltma servisleri, link kısaltma avantajı dışında sistem kullanıcılarına para kazandırma mantığıyla kurulmuş olup, reklam verenlerden alınan reklamları kısaltılmış linklere ekleyerek; kullanıcıların linke tıklamasını bekler ve orijinal sayfaya geçmek adına ‘’Sayfayı geç’’ butonuna tıklanması sonucunda geçişin başarılı olduğunu kabul ederek, size ekstra ödeme yapar.

Link kısaltma ile para kazanmak adına seçtiğiniz yani tercih ettiğiniz servisi doğru seçmeniz gerekmektedir. Ödemeleri sorunsuz olanları seçtiğiniz gibi sağlam bir alt yapısı olanlara yönlenmeniz kazançlarınız açısından çok önemlidir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Tobacco Shop Açarak Para Kazanma

Başarılı yönlendirme sonucunda kazanılan tutarı çekebilmeniz için servis tarafından belirlenmiş olan ödeme tutarına ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca bazı firmaların ödeme tarihleri ayın belli günlerinde yapılmaktadır.

Link Kısalt Para Kazan

Link Kısaltma Siteleri 2019

Siz de link kısaltarak para kazanmak istiyor ve bu konu servis arayışı içinde iseniz; aşağıda ülkemizde de çok tercih edilen servisleri kullanabilirsiniz.

 • bc.vc
 • adf.ly
 • teknolink.in
 • tr.link
 • link.tl
 • linkshrink.net
 • git.tc
 • linkkazani.com
 • linkbucks.com

Link Kısaltma Nasıl Yapılır?

Link kısaltma nasıl yapılır sorusuna cevap vermek için biz,  Google link kısaltma servisini kullanacağız. Servisi kullanabilmek için öncelikle bir ‘’Google’’ dan açılmış hesabınızın olması gerekmektedir ve Google hesabınızla oturum açarak işleme başlayabilirsiniz. Daha sonra ‘’Goo.gl’’ adresine giriş yapıyoruz ve açılan sayfa üzerinde kısaltmak istediğiniz url adresini girerek “Shorten URL” menüsüne tıklıyoruz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Youtube Para Kazanma

Your short URL alanında ise, kısaltılmış adresi görebilir ve bu adresi kopyalamak koşuluyla istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Ayrıca “See analytics data” seçeneğini kullanarak da kaç kişini giriş yaptığını ve giriş yapanlar hakkındaki detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Aynı adrese giriş yaparak kısalttığınız linkleri görüntüleyebilir ve istatistiklerini de kullanabilirsiniz. En uzun linkler bile link kısaltma servisleri sayesinde 13 karaktere kadar düşebilmektedir.

Konuyu anlatmak için verdiğimiz site para kazandırmamaktadır sadece reklam göstermeden hizmet veren bir sitedir.

Link Kısaltma Taktikleri

Link kısaltma taktikleri farklılık göstermekle birlikte birden çok yöntem bulunmaktadır. Verilen sitelerde kısaltılmış linklerinizi paylaşarak para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

 • Facebook Yöntemi
 • Youtube Yöntemi
 • Twitter Yöntemi
 • Forum Siteleri Yöntemi
 • Canlı Spor İzleme Siteleri
 • Mail Yöntemi
 • Arkadaşlık Tanışma Sitelerinde
 • Sohbet Odaları
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Link kısaltarak para kazanma üzerine harika bir yazı sağ olun. Güzel paralar getiren bir yöntem bende kullanıyorum. Mühim olan yabancı trafiğe yoğunlaşmak çünkü Türkiye üzerinden gelen tıklamalar fazla kazandırmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı