Evde Ek İş

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Spread the love

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Ekonomik koşulların her geçen daha çok zorlaşması nedeniyle ev hanımları ailelerinin Ekonomik koşulların günden güne zorlaşması insanları maaşlarının haricinde bir ek gelir yaratmanın peşine sürüklüyor. Asgari ücretin yaşanılacak bir seviyede olmaması ve her ürünün zamlanması nedeniyle insanlar evde ek iş yaparak bir miktar daha para kazanmak istiyorlar. Bu kişilerin başında hiç şüphesiz ev hanımları ve öğrencilik mesleği ile ilgilenen kişiler geliyorlar.

Günlerinin büyük bir kısmını evde geçiren bu kişiler için bizde piyasada bulunan tüm iş fikirlerini ve evde ek iş fırsatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bugün sizlere evde mantı yapma işi hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Evde mantı yapıp satarak para kazanmak için neler yapılmalı, evde mantı yapma işi kaç para kazandırır tek tek anlatacağız. Lütfen yazımızı okumaya devam ediniz, beğenirseniz facebook, twitter gibi sosyal hesaplarınızda paylaşınız.

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Evde Mantı Yaparak Nasıl Kazanılır?

Ülkemizin en sevilen lezzetlerinden biridir mantı ve erişte. Farklı çeşitleri ve sunumlarıyla, hemen herkesin damak zevkine hitap eden lezzetli bir yiyecek. Kadınların iş hayatında daha çok yer alması ile mantı ve erişte yapımı yeni bir kazanç yöntemi haline geldi. Çünkü mantı ve erişte yapımı biraz zahmetli olan ve zaman gerektiren bir iş. Eee çalışan kişilerin de bu iş için ayıracak vakti olmadığını düşünürseniz, mantı ve erişte yapımının nasıl bir para kazanma yöntemine dönüştüğünü de anlarsınız.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Mantı ve eriştenin lezzetinden vazgeçemeyenler, bunları dışarıdan temin etmeye yöneldiler. Öte yandan, bu ürünlerin çakmaları olarak da tabir edilebilecek paketli gıdalar hiçbir zaman ev yapımı mantı ve eriştelerin yerini tutamadı. Mis gibi anne mantısı ve eriştesi bu nedenle pek çok ev hanımının para kazandığı yöntem oldu. Siz de para kazanmak için yeni yollar arıyor ve mantı-erişte yapabiliyorsanız, bu kazançlı iş alanından para kazananlardan biri olabilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanmak için tıklayın!

Sonuçta çoğu ev hanımı mantı ve erişte yapabilecek yeteneğe sahiptir. Zahmetli oluşu nedeniyle pek çok kişinin uğraşmak istemediği bu yiyecekler, sizin yeni ekmek kapınız olabilir. Evde mantı yaparak eşinin aldığı maaştan daha çok para kazanan çok sayıda ev hanımı var. Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Evde boş yere vakit harcamak yerine günde birkaç saatinizi bu iş için ayırarak gayet güzel miktarda para kazanabilirsiniz. Bugün ev yapımı şehriyelere, mantılara ihtiyaç duyan firmalar var. Bu firmalarla iletişime geçerek, düzenli olarak mantı ve erişte yapabilirsiniz. Ya da restoranlara, kafeteryalara başvurarak onlar için mantı yapabileceğinizi söyleyebilir, bu alanda iş yapmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir mi?

Etrafınıza haber bırakmanız bile işin ucundan başlamanız için bir fırsat olacaktır. Kulaktan kulağa yayılan haberlerle kısa sürede müşteri bulabilir, zaman içinde mantı ve erişte yapımında ustalaşarak çok daha kısa sürede kilolarca üretim yapabilirsiniz. Neticede evde mantı ve erişte yaparak cebinize daha çok para girmesini sağlar, doğal olarak da daha iyi yaşam standartlarına kavuşabilirsiniz.

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Evde Mantı Yapmak Ne Kadar Para Kazanılır?

Ek iş olarak düşünülen evde mantı işi bir çok bayanın sürekli işi haline dönüşmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ev yemekleri satan yerlerin vazgeçilmezi olan mantı yapımı için bir çok lokanta bayan eleman aramaktadır. Tek yapmanız istenilen ise günlük ihtiyaç duyulan mantıyı elleriniz ile yapmanız. Bu işi yapanlar ne kadar zahmetli ve sabır gerektiren bir iş olduğunu bilir.

Bunun ile birlikte her gün aynı işi yapmanın avantajı ile eliniz pratikleşir ve istenilen miktarları rahatlıkla yapabilirsiniz. İsteyenler sabit maaş ile bu tarz bir iş yerinde sürekli olarak bu işi yapabileceği gibi isteyenler evlerinde istedikleri zaman ek iş tarzında çalışabilirler. Yapacağınız mantılar kilo hesabı ile ücretlendirilmek ile birlikte kazancınız ayda 2 bin liraya kadar çıkar.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Kürdan Paketleme İşi

Sizde zaman ve diğer şartlarınızın durumuna göre ister evinizde çocukların bakımı ve ev işlerinden arda kalan zamanlarda, isterseniz tam süreli olarak yapabilirsiniz. Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler istemeleri halinde komşu veya akrabaları ile birlikte grup oluşturarak daha fazla kiloda mantı işi yapabilir ve kazancını artırabilir.

Ev Yapımı Mantı Fiyatları

Ev yapımı mantı fiyatları kilogramı 40 TL’den başlamaktadır.

Evlere Mantı Kapama İşi Verenler

Birçok restaurant, lokanta, cafe gibi yemek işi ile uğraşan firmalar ev hanımlarından satın aldıkları mantıları müşterilerine sunarlar. Evlere mantı işi veren firmalar genellikle yarım kiloluk veya bir kiloluk paketlenmiş paketler halinde veya toplu olarak satın alırlar. Mantı işinin zahmetli ve uğraştırıcı olduğu düşünülerek ona göre de uygun ücretler verilir. Ekonomik açıdan ev hanımları için önemli bir gelir kaynağı olan mantı yapımı ile birçok ev hanımına iş imkânı sağlanmış olur.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ev hanımıyım 38 yaşında 3 çocuk annesiyim Ankara keçi örende ikamet ediyorum evde mantı erişte veya yaprak sarma yapabilirim bu işlerde tecrübeliyim ek işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı