Para Kazanma

Dlive Para Kazanma

Spread the love

Dlive Para Kazanma

Twitch’e rakip olarak piyasaya giren DLive, canlı yayın izleme platformu olarak faaliyet gösterirken, DLive para kazanma yöntemleri arasında da değerlendirilmektedir. DLive kullanıcıları oyun oynarken canlı yayın açarak izlemeye sunarken, Twich’ye olduğu gibi para bölümü sayesinde kullanıcılarına para kazandırmaktadır. Hatta şartlarına bakıldığında Twich’e göre daha iyi imkanlar sunduğu görülmektedir.

Teknoloji olarak Blockchain teknolojisi ile kurulan Dlive, dünyanın neresinde olursanız olun çok hızlı bir şekilde açılmaktadır. Kullanılan Blockchain teknolojisi sayesinde büyük veri masraflarından kurtulmanız sağlanırken, az maliyetli olması nedeniyle DLive para kazanma açısından daha esnek davranmaktadır. Hatta kullanıcı olarak yayın açtığınızda para kazanabileceğiniz gibi kullanıcı olarak yayın izleme sayesinde de para kazanabiliyorsunuz.

Dlive Para Kazanma

DLive ile Nasıl Para Kazanılır?

DLive para kazanma yöntemi sayesinde çok fazla takipçi ya da izleyici kitleniz olmadan saat başına 10 ile 20 dolar arasında gelir elde edebilirsiniz. Canlı yayın yaparak, canlı yayın sırasında bağış topluyorsunuz ki mantık olarak Twich’e benzemekle birlikte kazanç sistemi açısından farklılıklar içermektedir.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Youtube ya da Twich gibi uygulamalar üzerinden güzel paralar kazanmak gerçekten zor olmakla birlikte bakıldığında kolay gibi görünmesine rağmen aslında oldukça zorlu bir süreçtir. Başlangıçtan itibaren kitle oluşturmak ve oluşturduğunuz kitle için canlı yayınlar yaparken yeni takipçiler kazanmaya çalışmak ve en önemlisi takipçilerinizi sıkmadan yeni ve farklı şeyler üretmeniz gerekmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Bigo Live Para Kazanma

Dlive Para Kazanma

DLive para kazanma açısından kullanıcılarına destek olmaktadır. Çünkü bir yayından 12 dolar gibi bir ücret kazanmanız mümkün, her ne kadar 12 doların hepsi size yatırılmasa da Steemit kuralları kapsamında bir kısmı farklı yerlere dağıtılırken, bir kısmı sizin hesabınıza devrediliyor. Diğer hesaplardan farklı olarak size hibe destek sunduğu için kazanç elde etmeniz de kolaylaştırıyor.

DLive üzerinden belli bir kalitenin üzerinde yayın yaptığınız sürede destek sunulurken, sadece kameranızı açarak izleyicilerle sohbet etmeniz, kendinizi küçük de olsa göstererek oyun oynamanız ya da enstrüman çalarak müzik yapmanız durumunda tam sponsorluk sağlamaktadır ve Dlive para kazanma için gelir elde edene kadar size yardımcı olmaktadır. Ama burada unutmamanız gereken Dlive sitesi üzerinden Steemit hesabınızla bağlantı kurmanızdır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Şirket İsmi ve Slogan Bularak Para Kazanma

Dlive Para Kazanma

DLive Hangi Yollarla Para Kazandırıyor?

DLive para kazanma sırasında limon parası adını verdiğini para birimini kullanıyor ve kazandığınız her limon parası 0,012 dolar olarak size dönüş sağlıyor.

Ödüllendirme Sistemi

DLive tarafından kullanılan Blockhain teknolojisini kullanarak sunulan oyunlarda değişiklik yapabiliyorsunuz. Bu sayede platformun büyümesine destek olduğunuz için ödüllendirilmektesiniz. Tabi illa içerik üretici olmanız gerekmemektedir, sadece kullanıcı olmanız bile platforma destek olduğunuzu gösterdiği için ödüllendirilirsiniz. Burada farkını ortaya koyan DLive, yaptığınız aboneliklerden ya da bağışlarınızdan herhangi bir kesinti yapmamaktadır. Yani sistem şirketleri ödüllendirmek yerine kullanıcı topluluğunu ödüllendirerek gelir dağılımda eşitlik sağlamayı amaçlayarak kurulmuştur.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Dlive Para Kazanma

Sıfır Kesinti Yapılıyor

DLive para kazanma açısından diğer platformlarla kıyaslandığında yaptığınız yayınlar karşısında ve tekrar abonelik ya da tek seferlik bağışlarla kazandıklarınızdan herhangi bir kesinti yapmamaktadır. Her aboneliğin ya da bağışın biri sıfır kesinti ile hesabınıza aktarılmaktadır. %9.9’u Kilitli LINO puanına sahip olan kullanıcıları da katkı sağlandıklarından dolayı günlük ödül verilen bir havuza gönderilmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Youtube Para Kazanma

İçerik Bonusu

Abonelikler ve bağışlar üzerinden kazandığınıza ek olarak yayınızı tamamlamanız durumunda 7 gün sonra içerik bonusu yüklenerek DLive para kazanma açısından destek sağlamaktadır. İçerik bonusu miktarı yayınınız için bağış yapan kullanıcı sayısı ve saygınlık skoruna göre belirlenmektedir. Yani aynı dönem içerisindeki yayınlarla kıyaslanarak tüm bağışlar içinde yer aldığınız sıralamaya göre hesabınıza aktarılmaktadır.

Dlive Para Kazanma

İzleyerek Para Kazanın

DLive para kazanma içinde diğer platformlarda olduğu gibi izleyici etkileşimi çok önemlidir. Ama diğer platformlar izleyici etkileşimi sırasında izleyicilere kazanç sağlamazken, DLive izleyicileri de unutmamaktadır. İzleyicilerin izleme, sohbete katılma ya da bağış yapması durumunda izleyicileri de ödüllendirmektedir.

Ek İşlevleri Açabiliyorsunuz

DLive para kazanma yöntemi olarak platforma ait olan puanlarınızı LINO puanları ile kilitlemeniz durumunda ürün geliştirme ya da yönetim kararlarına dair fikirlerinizi belirterek katılım sonunda ödül alarak, DLive Premium hizmetlerine yönelik kilidi açabileceksiniz. Katılabileceğiniz etkinlikler arasında günlük anketler dışında ağa yönelik kararları oylama yer almaktadır. Böylelikle tüm bağışlar ve ücretli  %9.9’u günlük olarak hesabınıza aktarılmaktadır.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu