Para Kazanma

Telegram Para Kazanma 2020

Spread the love

Telegram Para Kazanma 2020

2013 yılında yazılımcı olan Rus Pavel ve Nikolai Durov kardeşler tarafından piyasa sürülen Telegram, WhatsApp’a alternatif olarak tercih edilmektedir. Özellikle hız ve güvenlik sorunlarına özen gösteren Telegram, ücretsiz ve reklamsız olma özelliğini ekleyince milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Her geçen gün abone sayısını sürekli artıran ücretsiz mesajlaşma platformu Telegram para kazanma içinde kullanılmaktır.

Telegram akıllı telefonlarda kullanılabildiği gibi tablet ve dizüstü ile masaüstü bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hatta tüm mevcut cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz çünkü farklı cihazlarda açık bulunan hesabınız senkronize olduğu için kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün olmamaktadır.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Nasıl Kurulur?

Telegram para kazanma yöntemi olarak tercih edilebileceği gibi sadece mesajlaşmak içinde kullanılabilir. Önemli olan programı doğru bir şekilde kurabilmektir ki kurulumu kolay olduğu gibi kullanımı da çok kolaydır.

Android üzerinden Telegram hesap açma işlemi için Google Play Store üzerinden programı öncelikle indirmeniz gerekmektedir. Programı indirdikten sonra açılan sayfa üzerinden ülke kodu ile birlikte telefon numaranızı giriniz ki birkaç saniye içinde ‘’Kod’’ bulunan bir SMS gönderilecektir. Kodu girdikten sonra ve ad-soyad bilgilerinizi girmeniz durumunda üyelik işlemleriniz tamamlanmaktadır. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra telefonunuzdaki kişilerden ‘’Telegram’’ kullanan kişileri görebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Telegram programında gizliliğe çok önem verildiği için sunucularda kaydedilmeyen ve uçtan uca şifreleme kullanılabilen ‘’Gizli Sohbetler’’ oluşturabilirsiniz. Uçtan uca şifreleme sayesinde mesajlaşan iki kullanıcının izni olmadan sohbete dahil olunamamaktadır ve istemeniz durumunda sohbetinizin belli bir süre sonra imha edilmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak ‘’Gizli Sohbet’’ sırasında ekran görüntüsü de alınamamaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Anket Doldurarak Para Kazanma

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram İki Adımlı Doğrulama

Telegram para kazanma ya da mesajlaşma işlemine başlamadan önce sol üst köşede yer alan menüye girerek ‘’Ayarlar’’ bölümüne girip ‘’Gizlilik ve Güvenlik’’ sekmesinden ‘’Şifre Kilidi’’ seçerek, ‘’İki Adımlı Doğrulama’’ ayarlarını yapınız.

Telegram hesapları 6 ay kullanılmadığı zaman otomatik olarak silinirken, bu özelliği 1 ay, 3 ay ya da 12 ay olacak şekilde isteğinize bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

Telegram’da Gruplar ve Kanallar

WhatsApp’ı ‘’Gruplar ve Kanallar’’ özelliği ile geride bırakan Telegram, grup sohbetlerinde 100 bin kişiyi grup sohbetinize eklemenizi sağladığı için Telegram para kazanma için çok tercih edilmektedir. Ayrıca bu özelliği nedeniyle ortak amaçları ya da hobileri olan insanları bir araya getirebilmektedir. Yani tanımadığınız ama amaçları olan gruplara katılarak yeni insanlarla tanışarak sohbet ederken, hobilerinizi geliştirebilir ve iş ile ilgili fikirlerinize dair alışverişte yapabilirsiniz. Gruplara örnek vermek gerekirse;

  • İnternetten Para Kazan Grubu,
  • Grafik & Tasarımcılar Grubu
  • Yazılım Topluluğu Grubu
  • Yabancı dizi & Film Grubu olarak birçok farklı grup bulunmaktadır.

Gruplar dışında Telegram Kanalları bulunmaktadır ki bu da Telegram’ın ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır. Kanallarda kanal yöneticisi paylaşım yapabilir ve kanal hakkında bilgilendirme yaparak kanal hakkında genel veriler de elde edebilmektedir. Kanal yöneticilerinin her mesajını kaç kullanıcının görüntülediğine dair bilgi sahibi olabilmeleri içinde görüntüleme sayacı bulunmaktadır.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Özel Sohbet Seçenekleri

Yazım hataları gibi detayları düzeltebilmek için yazdığınız mesaja basılı tutarak ‘’Düzenle’’ seçeneğinin açılmasını sağlayarak mesajınızda istediğiniz düzenlemeyi yapabiliyorsunuz. Ayrıca yazdığınız mesajları silebilirsiniz ki gönderdiğiniz mesajı silmek istiyorsanız; mesaja basılı tutarak, sağ üst köşede bulunan çöp kutusu simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Şirket İsmi ve Slogan Bularak Para Kazanma

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Telegram Çoklu Telefon Numaraları

Telegram para kazanma ya da mesajlaşma sırasında kullandığınız telefon numarasını değiştirmeniz gerekirse, sohbetlerinizi ya da kişilerinizi kaybetmeden kolay bir şekilde numaranızı değiştirebilirsiniz. Bunun için ‘’Ayarlar’’ menüsüne girerek, telefon numaranıza dokunun ve ‘’Numara Değiştir’’ bölümüne tıklayarak talimatları sırasıyla izleyin. Böylelikle telefon numaranız değişirken, bütün mesajlarınız yeni numaranıza taşınırken; kişilerinize numaranızı otomatik olarak ekler. Bununla da sınırlı kalmayan Telegram, birden fazla Telegram hesabı kullanmanıza izin vermektedir. Bu sayede kişisel ve iş yaşamanızı başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Çoklu Profil Resimleri

Telegram’ı farklı kılan bir diğer özellik ise, birden fazla profil fotoğrafı yükleyebilmenizdir. İstediğiniz kadar resim yükleyebilirsiniz ve en son yüklediğiniz fotoğraf kişileriniz tarafından profil resmi olarak görülürken, kişileriniz diğer fotoğraflarınıza da kaydırarak rahat bir şekilde görebilirler.

Telegram para kazanma ya da mesajlaşma için kullanıyorsanız, amacınıza göre profil resmi yükleyebilirsiniz. Profil resmi yüklemek için ‘’Ayarlar’’ menüsüne girildikten sonra ‘’Kamera’’ simgesine tıklayın. Yeni resim yüklemeniz durumunda ise siz silmediğiniz sürece önceki fotoğraflarınız silinmemektedir. İsterseniz daha sonra kalan resimler arasından da seçim yaparak profil resminizde değişiklik yapabilirsiniz.

Telegram’ı Özelleştirmek

Telegram para kazanma ya da gruplar için kullanılıyorsanız kendinize özel temalar oluşturarak kullanabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturmak için ‘’Ayarlar’’ menüsüne girdikten sonra ‘’Sohbet Ayarları’’na girin ve burada hazır olarak sunulan temalar seçebileceğiniz gibi zevkinize uygun tema oluşturabilirsiniz. Hatta isterseniz sohbet arka resimlerini bile özelleştirebilirsiniz. Bunu yapmak içinde ‘’Sohbet Arka Planı Değiştir’’ menüsünü tıklamanız yeterli olacaktır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Toloka Nedir? Toloka ile Para Kazanma

Telegram Para Kazanma 2020

Telegram Botları

Haziran 2015 itibarıyla üçüncü taraf geliştiriciler tarafından Telegram için botlar oluşturma platformu başlatılmıştır ve botlar programlar aracılığıyla işletilen telgraf hesapları olarak tanımlanabilir. Bu sayede mesajlara cevap verebilir, kişileri gruplara davet edebilir ve diğer programlara bile entegre edebilirsiniz. Hatta botlar sayesinde Telegram para kazanma içinde kullanılabilmektedir. Üstelik para kazanmak için herhangi bir yatırım yapmanıza da gerek yoktur.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Telegram’dan Yatırımsız Para Kazanma

Telegram para kazanma için kullanılacak ise aşağıdaki 5 botu tercih etmenizi tavsiye ederiz . Çünkü bunların dışındaki botlar yatırımsız para kazanmanızı sağlamamaktadır. Üstelik vereceğimiz botlar aylardır da düzenli olarak ödeme yapmaktadır.

  • Bitcoin
  • Litecoin
  • BitcoinCash
  • DogeCoin
  • ZechCash

Botların çalışma mantığına baktığımızda ise, insanlar tarafından botlara reklamlar veriliyor ve siz de bu reklamları görüntüleyerek kripto para kazanabiliyorsunuz. Telegram para kazanma için iki farklı yöntemi kullanabilirsiniz.

İlk olarak reklam izleyerek para kazanabilirsiniz ki “Visit sites” diyerek hesabınıza gönderilen reklamlarda bir süre beklemeniz sonucunda bakiye aktarımı gerçekleşecektir.

İkinci olarak ise gruplara katılım sağlayarak para kazanabilirsiniz.”Join chats” denildiği zaman 24 saat boyunca grupta kalmanız durumunda bakiye aktarımı yapılmaktadır. İsterseniz bakiyeniz yatırıldıktan sonra gruptan ayrılabilirsiniz. Grupta kalmanız gereken süre artırıldıkça yatırılan bakiye de artmaktadır. Telegram para kazanma yönteminde botlarda çekim limitine ulaştığınız anda cüzdan adresinizi yazarak ödeme talebinizi verebilirsiniz.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu