Evde Ek İş

Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Spread the love

Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Aile ekonomisine destek olmak istiyorsanız ev hanımı, öğrenci ya da emekli olmanız fark etmeksizin İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için internet üzerinden verilen ilanları araştırabileceğiniz gibi yazımız üzerinden de iş alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’da Evde İş İmkanı

Ülkemizde birçok il ve ilçede evlere iş veren ve özellikle ev hanımları, öğrenciler ile emekliler için gelir kaynağı sunan birçok firma bulunmaktadır. Genel anlamda bu firmalar fiziki olarak iş yerinde eleman çalıştırdıkları zaman yol, yemek, sigorta gibi ekstra masraf ödemek zorunda kalırlar. Bu nedenle evlere iş vererek ek giderlerden kurtulurken, siparişleri yetiştirebilmek adına ek gelir arayan kişilere iş vererek iş yoğunluğunu azaltırken maliyeti de azaltmış olurlar.

Siz de ek gelir arayışı içerisindeyseniz ya da ailenize ekonomik açıdan destek olmak istiyorsanız, evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için gerekli araştırmaları yaparak evinizde kalarak kına, kürdan, nikah şekeri, toka gibi malzemelerin paketlemesini yapabileceğiniz gibi el becerilerinizi kullanarak çeyizlik eşya yapabilir, boncuk işi yapabilirsiniz.

Firmaların sizden istediği işi istediği şekilde yapıp zamanında teslim etmeniz ve tabii ki düzenli bir şekilde çalışmanız durumunda 1.500 TL ile 3.000 TL arasında bir gelir elde etmeniz mümkün olabilmektedir. İşler size belirli bir tutar belirlenerek verilir ve teslim süresi de belirtilerek o süre zarfında işi yapmanız istenir ve yaptığınız iş ne kadar ise o kadar ödeme yapılır. Yani bu demek oluyor ki işleri ne kadar kısa sürede bitirir ve çok iş alırsanız o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Ümraniye Çorap Katlama Ek İş İlanları

İstanbul’un en büyük 4. İlçesi olan Ümraniye için evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası adı altında iş ilanları verilmekte olup, bu işlerden bir tanesi çorap katlama işidir. Çorap katlama işini yaparak adet başına fiyat alırsınız ve aylık olarak 1.500 TL ile 1.800 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Firma çorapları size gönderir ve çorapların eşlerini bularak katlamanızı talep etmektedir. Önemli olan ise istenilen adetteki çorapları istenilen süre içerisinde katlamanızdır. Firmalar tarafından verilen ilanları sosyal medya platformlarından bulabileceğiniz gibi iş ilanı veren siteler üzerinden de bulabilirsiniz.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme Ek İş İlanları

Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için Pendik ilçesinde oturan kişilerin ulaşması açısından nikah şekeri paketleme işi ilanları verilmektedir. Nikah şekeri paketleme evde yapılabilecek en zevkli işler arasında olmakla birlikte öğrenciler tarafından bile kolaylıkla yapılabilecek bir iştir.

Firmalar tarafından nikah şekeri için adet başına ödeme yapılmaktadır. Yani ne kadar çok nikah şekeri yaparsanız, o kadar çok para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlar nikah şekerinin modeline göre de değişkenlik göstermektedir. 0,50 kuruş alabileceğiniz modeller olduğu gibi 2-3 TL kazanabileceğiniz modellerde bulunmaktadır. Burada da önemli olan işi firmanın istediği zamanda eksiksiz olarak yapabilmektir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Mail Okuyarak Para Kazanma

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme Ek İş İlanları

Boncuk dizme ve paketleme işi hızlı bir iş olmakla birlikte basit bir şekilde para kazanmanızı sağlayacaktır. Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için genellikle Maltepe ilçesi için boncuk dizme ve paketleme işi olarak verilmekte olup, bu işten aylık 1.500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Tabii ki ne kadar çok boncuk dizer ve paketlerseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz ama önemli olan işi zamanında eksiksiz teslim edebilmektir.

Tuzla Sabun Paketleme Ek İş İlanları

Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için bakıldığında Tuzla ilçesinde sabun paketleme işi ile ilgili ilanlar verilmektedir. Sabun günlük hayatımızda hem temizlik için hem de süs eşyası ve hediyelik eşya olarak çok tercih edildiği için getirisi de yüksek olan işler arasında yer almaktadır. Firma tarafından sabunlarla birlikte paketleme malzemeleri gönderilir ve istenilen zaman zarfında işi bitirmeniz talep edilir.

Kazancınızın miktarı ne kadar sabun paketlediğinize bağlı olduğu için ne kadar çok sabun paketleme işi yaparsanız o kadar çok kazanırsınız ki aylık 2.000 TL’ye kadar bir gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Üsküdar Anahtarlık Yapımı Ek İş İlanları

Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için incelendiğinde Üsküdar ilçesinde anahtarlık yapımı ile ilgili işlerin verildiği görülmektedir. Firma size anahtarlık modelinden uçlarına takacağınız metallere kadar tüm malzemeyi göndermektedir. Aynı zamanda size işi nasıl yapacağınıza dair bilgi de verilmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Size kalan ise malzemeleri birleştirmektir. Anlaşma yapacağınız firma size anahtarlık başına ödeme yapacağı gibi aylık sabit bir maaş teklifinde de bulunabilir. Hatta malzemeleri kendiniz alarak bu işi kendiniz yaparak da aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arasında para kazabilirsiniz.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme Ek İş İlanları

Son zamanların modası olan nedime bilekliği evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için yer alan işler arasında olmakla birlikte kına paketleme işi de evde iş yapmak isteyenler için vazgeçilmez iş kolları arasında yer almaktadır. Nedime bileklikleri için firma size istediği model ile birlikte malzemeleri gönderir ve istediği süre içerisinde işi tamamlamanız beklenir ve adet başına ücret ödemesi gerçekleştirilir.

Kına paketleme işinde ise, firma tarafından kına ve paketi gönderilir ve istenilen miktarda kınayı paketlemeniz talep edilmektedir. Bu işte de adet başına ödeme yapıldığı gibi aylık sabit bir ücret ödemesi de yapılabilmektedir.

Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu yakası için verilen kına paketleme ya da nedime bilekliği yapma işinden aylık 1.500 TL hatta 2.000 TL kazanabilir ve istediğiniz ekonomik desteği ailenize sunabilirsiniz.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini vereceğiz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İstanbul/ üsküdar
    34 yaşındayım 3 kişi çalışacağız evliyim çocuğum var kira veriyorum borçlarım ve bu işe iihtiyacım var elim yatkindir saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı