Para Kazanma

IGTV Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Spread the love

IGTV Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Story özelliği ile video içerik üretimini daha farklı hale getiren Instagram’ın video süresi noktasında sınırlamalarıyla gündeme geliyordu. Uygulamanın hikayeler bölümünde video süresinin 15 saniye olması kullanıcıları zor durumda bırakıyordu.

IGTV sayesinde Instagram kullanıcıları Story niteliğinde 1 dakikanın üzerinde hikaye ekleyebiliyor. Şimdi ise Instagram tıpkı Youtube gibi kullanıcılar kanallarına video yükleyip para kazanabiliyor.

Instagram bir nevi kullanıcıların teaser paylaşabildiği bir platform halini almayı başarmıştı. Hali hazırda 1 milyar aboneye ulaşabilen Instagram uygulaması, video tüketimi konusunda artan talebe karşılık vermek amacıyla IGTV uygulamasını çıkardı. Böylelikle kullanıcıların üzerinden büyük bir yükü kaldırmış oldu.

IGTV Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

IGTV Ne İşe Yarar?

IGTV kullanıcının tercihine göre ister uygulama olarak isterse Instagram içinde bir bölüm olarak kullanılabilen uygulama ile içerik üreticileri 1 saate kadar uzun videolar yükleyebiliyor.

IGTV’de yayınları izlemek oldukça kolay diyebiliriz. Instagram içinden IGTV simgesine dokunarak IGTV uygulamasına girmek arasında herhangi bir fark kesinlikle yoktur. Uygulamaya giriş yapar yapmaz takip ettiğiniz hesaplar, popüler hesaplar şeklinde ayrı ayrı kategorilerde izletebilecek. Yayın yapmak istediğinizde öncelikle kanal açmanız gerekmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Youtube Para Kazanma

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

IGTV Nasıl Kullanılır?

Her Instagram kullanıcısı IGTV kullanıcısıdır diyebiliriz. Bunun nedeni uygulamayı her açışınızda direkt olarak “… olarak devam et” seçeneği çıkıyor olmasıdır. Ancak isterseniz farklı bir Instagram hesabı ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman dört farklı sekme göreceksiniz. “Senin için” sekmesinde uygulamanın beğeneceğinizi düşündüğü videolar ile karşılaşırsınız. “Takip ettiklerin” sekmesinde ilgi duyduğunuz popüler içerikler ile karşılaşırsınız. “İzlemeye Devam Et” Sekmesinde ise bıraktığınız videoları kaldığınız noktadan devam ettirebilirsiniz.

Sekmeleri aşağı doğru kaydırmanız durumunda ekranın en alt kısmında videoları ileri ve geri sarabileceğiniz, beğenip yorum yapabileceğiniz bununla birlikte arkadaşlarınıza da gönderebileceğiniz araçlar bulunur.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Telegram Para Kazanma 2020

Ekranı yukarıya doğru kaydırmanız durumunda sekmeler yine otomatik olarak açılmaya devam eder. Ekrana bir kere dokunursanız tüm araçlar kaybolur. Uygulama arka planında videolar otomatik bir şekilde oynatılmaktadır lakin bu videoların sesleri varsayılan olarak kapanmış durumdadır.

IGTV Para Kazanma 2020

Instagram tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan IGTV’nin kullanımı çok fazla olmasa da gelişmeye devam ediyor. IGTV’de video atabildiğiniz gibi bunun yanında parada kazanabilirsiniz. Peki bu para kazanma nasıl oluyor? Para kazanma ile ilgili çalışmalar devam ederken, popüler kişiler veya bazı sayfalar IGTV üzerinden bir süredir yayın yapmaktadır. Youtube gibi IGTV üzerinden de yayın yapan kişiler veya sayfalar belirli bir kazanç elde edebilecekler.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

IGTV Nasıl Para Kazanılır?

IGTV üzerinden artık kazanç sağlanabilecek. Kullanıcılar para kazanma işleminin nasıl olacağını merak etmekte. IGTV üzerinden yapılacak olan yayınlar ve yayınlanacak olan reklamlar ile para kazanılabilecek. IGTV ile yayın yapan kullanıcılar aktif olarak reklam aldıkça para kazanacak. Youtube gibi para kazandıran bir platform olma yolunda ilerleyen IGTV bu yöntemi sayesinde birçok kullanıcıya da iş imkanı sağlamış oluyor.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Şirket İsmi ve Slogan Bularak Para Kazanma

IGTV Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

IGTV Para Çekme İşlemi

Bunun yanı sıra IGTV’nin bu kazanç sistemine yönelik henüz net bir açıklama gelmiş değil. Ayrıca bu konunun test aşamasında olduğunu ve yakın zamanda kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. Reklamlardan ve uygulamadan ne kadar para kazanılacak henüz netleşmiş değil.

IGTV Para Kazanma Şartları Nelerdir?

IGTV’nin şu ana kadar belirtmiş olduğu birkaç koşul var. Bunlardan birisi aktif olarak reklam almaya çalışmak diyebiliriz. Reklam aldıkça sayfanız veya hesabınız büyüyecek bununla beraber para kazanabileceksiniz. Aktif olarak hesabınıza paylaşım yapmak sizleri kitle olarak ve kazanç olarak ileriye taşıyacaktır. Böylelikle IGTV’de popülerliğiniz, paylaşımlarınız birçok kullanıcıya ulaşabilecektir.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı