Para Kazanma

Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Spread the love

Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi dışında farklı birçok para kazanma yöntemi bulunmakta olup, Facebook tarafından sunulan fırsatlar kullanıcılar tarafından bilinmektedir. Siz de Facebook kullanıcısı iseniz ve internetten para kazanmak gibi isteğiniz varsa, para istenilmeyen ya da resmi nitelikler aranmayan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Öncelikle trend olabilecek bir konu seçtikten sonra Facebook sayfayı açıyorsunuz, kendi özel Facebook sayfanız olsa bile para kazanmak adına ayrı bir sayfa açmanızı ve size ait olan özel Facebook sayfanızı kullanmanızı önermiyoruz.

Facebook’tan Para Kazanma Yolları

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi dışında değerlendirebileceğiniz birçok fırsat sunulmaktadır. Yapmanız gereken para kazanma yöntemlerini öğrendikten sonra size uygun olan yöntemi tercih ederek Facebook üzerinden para kazanabilirsiniz.

Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Satış Ortaklığı ile Facebook’tan Para Kazanmak

Facebook sayfalarını reklam amacıyla kullanmak yeterli olurken, satış ortaklığı sistemindeki sağlam alt yapı nedeniyle kazanmak kolay hale geliyor.

Siteye Ziyaretçi Çekerek Facebook’tan Para Kazanmak

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi haricinde sunulan siteye ziyaretçi çekmek yöntemi sayesinde, web siteniz için Facebook sayfalarını kullanarak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Youtube Kanalına Ziyaretçi Çekerek Facebook’tan Para Kazanmak

YouTube kanalınız varsa daha fazla sayıda izlenme elde etmek adına Facebook sayfalarını kullanarak videolarınızı yayınlayarak izleyici sayınızı artırabilirsiniz.

Reklam Alarak Facebook’tan Para Kazanmak

Reklam almak adına fazla sayıda takipçiye sahip olmak dışında paylaşımlara verilen tepkilerde reklam almak açısından çok önemlidir. Çünkü reklam verecek olan firmalar takipçi sayısı dışında takipçilerin tepkilerini de incelemektedir. Şayet takipçi sayınızda etkileşim oranı arasında ciddi bir fark ise, takipçilerin sahte olduğu düşünüldüğü için firmalar reklam vermeyi düşünmemektedir. Aradaki oran uyumlu ise, firmalar sizinle iletişime geçerek reklam vermek için talepte bulunmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Epoksi Masa Yaparak Para Kazanma

Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır?

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi harici çok popüler yöntemleri paylaştık ve bunlardan size uygun olan yöntemi tercih ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. En kıs zamanda para kazanmak istiyorsanız, sayfanız için konu seçimine çok önem vermelisiniz ki zaten en zor olan kısımda burasıdır.

Empati yeteneğinizi kullanarak konu seçiminde kendinize yardımcı olabilirsiniz. Kendinizin Facebook üzerinden beğendiğiniz sayfaları düşünerek ya da bu sayfaları neden beğendiğinizi bulmanız konu seçiminde size çok yardımcı olacaktır. Sonrasında başkaları tarafından fazlaca denenmiş konuları eleyerek konu seçiminde kendinize yardımcı olabilirsiniz. Uzun bir sürenizi alsa bile kimsenin aklına gelmemiş bir konuyu seçmeniz kazanç miktarınızı artıracaktır.

Seçtiğiniz konuya güveniyorsanız ve ilgi çekeceğini düşünüyorsanız, kendinize Facebook sayfası açabilirsiniz ki sayfanızın kapatılmaması için mutlaka telefon numaranızı onaylamayı unutmayın. Bu şekilde hesap açtıktan sonra istediğiniz kadar Facebook sayfası açabilirsiniz. Facebook hesabı açmak kolay bir işlem olduğu için şuan detaylara girmenin gerekli olmadığını düşünüyoruz.

Facebook Sayfasına Nasıl Üye Çekilir?

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi dışında farklı bir yöntemle para kazanmayı tercih ettiyseniz, konuyu seçip sayfanızı açtıktan sonra takipçi toplamanız gerekmektedir. Bunun için internet üzerindeki büyük sitelere girerek konular hakkında ilgi çeken yorumlar yapın ve yorum sonuna sayfanızı etiketleyin ama asla abartıya kaçmayın.

Milyon takipçisi olan popüler sayfalara ücretli reklamlar verebilirsiniz ki 1 saat için reklam fiyatı 100TL ile 150 TL arasında fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Kredi kartınız varsa, Facebook üzerinden sponsor reklamları verin ki bu sayede belli bir bütçe karşılığında ulaşacağınız kişi sayısını artırabilirsiniz. Gerçekten konunuza güveniyorsanız ve kaliteli olduğuna inanıyorsanız, yatırım yapmaktan çekinmeyin ki zaten yaptığınız yatırımdan daha fazlasını kazanacaksınız. Kısa sürede takipçi sayınızı artırmak için en etkili yöntem sponsor reklam vermektir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Tiktok’tan Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi harici sayfanıza üye kazandırabilmek için Facebook sayfanız üzerinden paylaşımlar yapmayı düzenli hale getirin ve üyelerinizin hoşuna gidebilecek içerikleri tercih edin. Hatta Facebook zamanlama özelliğini kullanarak, paylaşımlarınızın otomatik olarak belli zamanlarda yayınlanması sağlayın ki tek seferde yayınlamaktan daha çok ilgi çekecek bir yöntemdir. Gündemi takip etmeniz sayfanızın daha fazla kişi tarafından takip edilmesine yardımcı olacaktır.

Takipçilerinizi önemsediğinizi hissettirin ve bunun için takipçilerinize samimi davranarak ve hatta sohbetler ederek diyalog halinde olun. Ayrıca yapıcı olması şartıyla eleştirilere karşı açık olarak nazik yorumlar yapın. Bu sayede organik üye yani aktif üyeye sahip olabilir ve kalıcılık sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sayfanızda yayınlanması için reklam seçimine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun için reklam ortaklarına ait olan sitelere girerek reklamlarınızı seçin. Reklamınızı seçtikten sonra banner ölçüleri belirleyin. ‘’Banner Kodu Tamamı’’ adlı yazının altında bulunan metni kopyalamayı unutmayın ve metnin tamamını kopyaladığınızdan emin olun.

Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Facebook’tan Para Kazanmak İsteyenler Tarafından Yapılan Yanlışlıklar

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi de dahil diğer yöntemler içinde para istenirken, aşağıda belirtilen yanlışlıklar yapılabilmektedir.

 • Hedef pazarın akılda olmaması, hedef pazarınızı tam olarak tanımlamamanız hedeflerinize ulaşmanıza engel olurken; tanıtım çalışmalarınızı belirlemenizde de sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Aynı zamanda hedef pazarınızı doğru olarak açıklamak tanıtım çalışmalarınıza yardımcı olacaktır.
 • İnsanların sizin takipçiniz olması için nedenler sunmanız gerekmektedir. Hatta kişilerin sorunlarını çözmesine yardımcı olmanız sizinle birlikte devam etmeleri açısından ikna edici olacaktır.
 • Çok fazla reklam yapmak da yapılan yanlışlar arasında yer almaktadır. Takipçi sayınızın çok olmasına güvenerek aşırı reklam yapmanız zaman kaybına neden olacağı için tepki alacaktır. Bu nedenle üç bilgi yayını yaptıktan sonra reklam vermeniz takipçilerinizin memnun olmasına neden olacaktır.
 • Takipçi sayınızı artırmak adına diğer Facebook sayfalarına aşırı derece link atmanızda yapılan yanlışlar arasındadır. Aşırıya kaçmanız durumunda tepki alacağınız için spam yapmaktan kaçınmalısınız.
 • Çok nadir paylaşım yapmak ya da çok sık paylaşım yapmak da takipçilerinizi rahatsız edecektir. Paylaşımlarınızın zamanlamasını doğru ayarlamanız takip edilmenizde önemli rol oynamaktadır.
 • Takipçilerinizin geri bildirimleri ve yorumlarına tepki vermeniz, etkileşimi artırmanız takipçi sayınızın artmasına yardımcı olacaktır. Yoksa tepkisiz kalırsanız ki bu sefer takipçileriniz sayfadan ayrılacaktır.
Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Amazondan Para Kazanma

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi de dahil diğer yöntemlerde de çok fazla kanala saldırmanız yaptığınız çalışmaların yanlış anlaşılmasına ve çalışmalarınızın eksik olmasına neden olacağı için tek alana yönlenmeniz doğru bir karar olacaktır.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Facebook’tan Para Kazanmak İsteyenlere İpuçları

Facebook’ta beğeni ile para kazanma yöntemi dahil hangi yöntemle para kazanmak isterseniz isteyin profesyonel olmayı unutmayın. Bunun dışında aşağıdaki aşamalara dikkat ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

 • Marka Yaratın
 • Siyasetten uzak durun
 • Gönderilerinize mutlaka resim ekleyin.
 • Gönderilerinizin zamanlamasına dikkat edin.
 • İçeriğinizi bilgilendirici olduğu kadar ilginç olmasına özen gösterin.
 • Anahtar kelimelere odaklanarak, mutlaka kullanın.
 • Tanıtım videosu hazırlayın.
 • Videolara alt yazı ekleyerek her kesime hitap edin.
 • İşletmenizin sayfasına özel harekete geçirici mesajlar ekleyin.
 • İletilere mutlaka yanıt verin.
 • Takipçi sayınız belli bir sayıya ulaşmadan reklam vermeyin.
 • Telif haklarına dikkat ederek toplumsal değerlere saygı gösterin.
 • Kesinlikle takipçilerinizi satın almayın ki kalıcı olmayacaktır.
 • Hazır proje satın almaya çalışmayın.

Facebook’tan para kazanmak için diğer sosyal medya sitelerini de amacınıza uygun bir şekilde kullanın. Yaptığınız paylaşımları diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşarak takipçi sayınızı artırmanıza destek olabilirsiniz.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu