Yeni İş Fikirleri

10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Spread the love

10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

10 bin TL kadar bir sermayeniz var ve iş yapmayı planlıyorsunuz, fakat yapabileceğiniz işler hakkında herhangi bir fikriniz yoksa yazımızda yer alan 10 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasından ilgi, yetenek ve tecrübelerinize uygun olan bir işi tercih ederek küçük başlangıçlar yapabilirsiniz.

Süreç içerisinde unutmamanız gereken en önemli husus ise, ilk aylarda kazanç elde etme konusunda sınırlılık yaşayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle küçük işlerle yola çıkarak, sonrasında işlerinizi büyütmeye çalışmaktır. Bunun için öncelikle bir iş planına sahip olmanız gerekmektedir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

10 Bin TL Sermaye ile Yapılabilecek İşler

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arayışındaysanız, hareket alanınızın dar ve kısıtlı olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Yapacağınızı düşünmek yolun yarısında ilerlemenize yardımcı olsa dahi diğer yarısını da tamamlamanızı sağlamayacaktır. İlla ki işe başlamak için bir dükkan açmak zorunda değilsiniz, birçok alışveriş sitesi bulunmakta ve sizde başlangıç için e-ticaret yöntemlerini kullanarak çok daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  20 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

E-Ticaret Yapmak

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri içerisinde olan e-ticaret yapmak tahmin ettiğiniz kadar zor bir iş olmamakla birlikte dükkan için herhangi bir harcama yapmak zorunda da olmadığınız için sermayenizden tasarruf sağlayacaktır. Öncelikle yapmanız gereken bir şirket kurmaktır ve kurduğunuz şirketin işin alanına uygun bir web sitesi hazırlamanızdır. Daha sonrasında bankalar üzerinden bir post alıp, kargo şirketleri ile anlaşmanız yapmanız yeterli olacaktır. Sitenize müşteri çekmek için güvenliğin çok önemli olduğunuzu unutmayın ve 3D secure doğrulaması ile alışveriş sitenizi daha güvenilir hale getiriniz. Ayrıca farklı ödeme seçeneklerine, geniş bir ürün yelpazesi ekleyerek de müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Çay Ocağı Açmak

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arasında çay ocağı açmak yer almaktadır. Dükkan kirası verecek olmanıza rağmen dükkan için çok malzeme gerekmediği için birkaç masa, biraz çay bardağı, çay kaşığı ve çay tabağı almanız başlangıç için işinizi görecektir. Bir kilogramlık bir paket çaydan yaklaşık 200 bardak çay çıktığını düşünürsek, bardağını 1,5 TL gibi bir fiyata satmanız bile kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır. Üstelik çay dışında bir de Türk kahvesi satarsanız, çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Yeni Girişimciler için İş Fikirleri

Tostçu Açmak

Yoğun çalışma temposu yüzünden aperatif yiyecekler çok tercih edilirken, okulların etrafında ya da iş yerlerine yakın yerlerde hatta yolcuların inip bindiği durakların civarında tostçu açarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Tabii ki tost yanında ayranı da unutmuyorsunuz. Gıda sektörü kısa süre içerisinde kar elde edebilecek bir sektör olduğu için tostçu açarak da %40’a yakın bir kar elde edebilirsiniz.

Bardak Mısır Satmak

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arasında son dönemlerde çok ilgi gören bardak mısır satmak için 10 bin TL sizin için yeterli olacaktır. Bu işi yapabilmek için öncelikle bir tezgah ya da araba, ısıtma ekipmanı ve mısır para kazanmak için ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Satış için özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeleri tercih ederek, aylık kazancınızı düzenli olarak artırabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Sanalika Para Kazanma 2020

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Dönemsel Toptan Mal Alım Satımı

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arayışındaysanız, dönemsel toptan mal alım satımı yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için yazın ilgi gören malları kıştan, kışın ilgi gören malları yazdan satın alarak mevsimi geldiğinde bunları uygun fiyatlarla satarak güzel bir kar elde edebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alım Satımı

10 bin sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri olarak değerlendirebileceğiniz başka bir iş ise, ikinci el eşya alım satımıdır. Özellikle üniversite yerleşkesine yakın bir ikinci el satışı çok rağbet görecektir. Üstelik ikinci el eşya alım satımını dükkan açmadan internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı