Yeni İş Fikirleri

50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Spread the love

50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Belli bir ücret karşılığında çalışan herkesin hayali bir gün kendi işinin sahibi olmaktır. Bunun için elinizde belli bir sermayeniz varsa, başlangıç noktasını dikkate alarak bir işe başlamanız her zaman başarılı işler sınıfına girer ki düzenli ve planlı çalışılması durumunda girişimci istediği düzeyde para kazanma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ofis ortamlarından sıkıldıysanız ya da artık az para kazanmak istemiyorsanız, 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında inceleme yaparak, yetenekleriniz ve tecrübeleriniz doğrultusunda seçim yaparak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Freelance Olarak Çalışmak

Yetenekleriniz doğrultusunda mesleğinizi kendiniz belirleyerek, 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında olan freelance olarak çalışmayı tercih edebilirsiniz. Logo tasarımında web tasarımına, editörlükten çevirmenliğe kadar çok farklı alanlarda kendi işinizi yapabilirsiniz. Bunun için önemli olan kaliteli bir görünüm adına çok iyi bir web sitesi sahibi olmaktır. Ayrıca piyasa fiyatından daha düşük fiyatlarda iş yapmamak adına profesyonel olduğunuzu kanıtlayabilmek için sermayenizi reklam ve tanıtım için kullanabilirsiniz. Tabii ki bu kadar hızlı gelişen bir sektörde ayakta kalmak için eğitiminize de gerekli önemi vermelisiniz.

50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Büyük İşletmelerin Marka Adlarını Almak

Büyük franchisler yüksek sermaye istediği için 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri olarak pilav, kumpir, çiğ köfte, waffle gibi işletmeleri tercih edebilirsiniz. Çok büyük mekanlara ihtiyaç duymayan bu sektörler için herhangi bir şeye dokunmadan hazır olan işletmeniz başına geçmeniz söz konusu olabilir. Büyük işletmelerin bayilik işlemleri için internet üzerinden araştırma yapabilir ve kar marjı en yüksek olanı tercih ederek işe başlangıç yapabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Tütüncü Dükkanı Açmak

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yaşam Koçu Olmak

İnsan ilişkilerinize güveniyorsanız 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında yer alan yaşam koçluğunu tercih edebilirsiniz. Tabii ki bunun için param var ve ben yaşam koçu olacağım diyemezsiniz. Yaşam koçluğu için, gereken donanıma ve eğitime sahip olmanız gerekmektedir.

Son dönemlerde getirisinin yüksek olması nedeniyle çok tercih edilen bir sektör olmakla birlikte yetenekleriniz, eğitiminiz ve uzmanlığınız yaşam koçluğu için uygun ise, küçük bir ofis açarak işe başlangıç yapabilir ve iş ya da özel yaşamında sorunları olan, başarısızlık korkusu yaşayan insanlarla birebir ilgilenerek güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yatırım Yapmak

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri olarak yatırım yapmayı tercih edebilirsiniz. Doğru zamanda ve doğru yere yapılan yatırımlar en iyi para kazanma sistemidir.  Klasik yöntemler dışında internet üzerinden sunulan uygulamalar aracılığıyla yatırım yapabilir ve başlangıç içinde sermayenizin hepsini kullanmak zorunda kalmazsınız. Yatırım yaparken önemli olan sermaye miktarından çok yatırımın doğru tahmin edilerek, alım- satım işlemlerinin doğru zamanda yapılmasıdır.

Meyve Suyu Barları Açmak

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında yerini alan meyve barı açmak, sağlıklı beslenmek isteyen ve organik ürünler tüketmeyi tercih eden kitle tarafından ilgi gören bir sektördür. Ancak bu sektöre girerken en önemli husus lokasyon seçmektir ki insanların yoğun olduğu özellikle gençlerin çok gezdiği yerleri tercih etmeniz satış potansiyelinizi artıracaktır. Ayrıca meyve suyu çeşitliliğine de önem vermeniz gerekmektedir. Dükkan yerine küçük bir stant açarak bile bu iş için başlangıç yapabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  5 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

AVM Stantları İşletmeciliği Yapmak

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında yer alan bir diğer sektör ise, AVM’lerde dükkan kiralamak yerine alt katlarında yer alan stantlardan kiralayan farklı alanlarda satış yapmaktır. Kiraladığınız alanlarda kahve tartma stantları açabileceğiniz gibi hediyelik eşya satabilir hatta el işlerinizi dahi satabilirsiniz.

50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Oto Yıkamacı Açmak

Müşteri potansiyeli sürekli olan ve 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında yerini alan oto yıkamacı açmak için önemli olan dükkanınızın yeridir. Bunun için alışveriş merkezlerini tercih edebileceğiniz gibi konumu iyi olan işlek bir yerde dükkanda kiralayabilirsiniz.

Dükkanınız için gerekli olan elektrikli süpürge, pasta cila makinesi, koltuk yıkama makinesi, deterjan çeşitleri ve fırça gibi detayları web siteleri üzerinden ucuza satın alabilirsiniz. Kaliteli hizmet ile birlikte profesyonel araç temizliği yapmanız durumunda bir gelen müşteri tekrar sizi seçeceği gibi aynı zamanda çevresine sizi tavsiye edecek ve böylelikle uzun vadede kazançlı siz olacaksınız.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Emlakçılık

Ülkemizde en çok gelişen sektörlerden biri inşaat sektörü olunca, emlak sektörü de paralel olarak gelişme gösterdi. Emlakçılık, 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri olarak değerlendirilebilir ki son yıllarda emlakçı, ev kiralamak ve satın almak isteyen kişilerin uğrak yeri olmaya başlamıştır. Bu arada artık emlakçı olmak adına Halk Eğitim Merkezleri bünyesinde verilen kurslara katılmak gerekmektedir. Belgenizi aldıktan sonra küçük bir dükkan kiralayarak, geniş bir kiralık ve satılık gayrimenkul portföyüne sahip olmanız sonucunda alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  100 Bin Liraya Kadar Sermayesi Olanlar için İş Fikirleri

Bebek Giyim Mağazası

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında tercih edilen bebek giyim mağazası açmak, sürekli ihtiyaç duyulan bir sektördür. Dükkanınızı kiraladıktan sonra dikkat etmeniz gereken husus ise, bebek giyim ve bakım ürünlerini temin edeceğiniz toptancı bulmaktır. Tabii ki mağaza içi dekorasyon da müşterilerin dikkatini çekmek açısından çok önemlidir.

Mantar Yetiştiriciliği

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında en karlı işler arasında yer alan mantar yetiştiriciliği zor gibi görünmesine rağmen bilgi, özen ve dikkat sonucunda rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Başarılı olmak adına gerekli bilgi edinildikten sonra adımlar sırasıyla izlenmelidir.

50 Bin TL Sermayeli İle Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Halı Saha Açmak

Ülkemiz insanları futbola karşı yoğun bir ilgi duymakla birlikte izlemekle de yetinilmez ve halı saha maçları da oynanmaktadır. 50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında bulunan halı saha açmak için boş bir arsanız varsa, saha yapım şirketi ile anlaşarak halı saha kurulumu yaptırarak bu işe adım atabilirsiniz. Oldukça karlı bir iş olan halı saha işinden maç başına 200-250 TL para kazanmanız mümkün olmaktadır.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Spotçu Açmak

50 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz iş fikirleri arasında yerini alan ve eski meslekler arasında bulunan spotçuluk işinden güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Sermayenizi kullanarak buzdolabı, TV, çamaşır makinesi gibi hızlı satışı söz konusu olan ev eşyalarını alarak, satışını gerçekleştirebilirsiniz. En çok hitap edeceğiniz kişiler ise, öğrenciler ve bekar insanlar olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı