Yeni İş Fikirleri

Android Para Kazanma 2019

Spread the love

Android Para Kazanma 2019

Siz de ek gelir elde etmek istiyor ve bununla ilgili arayışta iseniz, Android para kazanma 2019 yöntemlerinden birini ya da birkaçını uygulayarak kazanç sağlayabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarınıza uygulama indirerek, her gün birkaç dakika ayırmanız sonuç olarak para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Android Para Kazanma Nedir?

Android para kazanma, akıllı telefon üzerinden uygulamalar ya da oyunlar sayesinde verilen görevleri yerine getirmek sonucunda para kazanma yöntemidir. Bunun bazı uygulamalar olduğu, para kazandıran oyunlarda bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken uygulama ya da oyunu telefonunuza indirerek kurallara uygun şekilde görevleri yerine getirmektir.

Android Para Kazandıran Uygulamalar 2019

Herkes tarafından kullanılabilecek Android para kazandıran uygulamalar bulunmaktadır ve bunlardan gerçekten para kazandıranları sizin için toparladık.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar sayesinde anket sitelerine ücretsiz kaydolarak anketleri doldurarak, nakit para kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamaları telefonunuza indirin ve kayıt olarak demografik anketleri doldurun ve yeni anketler hazırlandıkça da uyarı mesajları sayesinde anketleri kaçırmayın.

Daha çok kazanmak için birden fazla anket sitesine üye olmanız daha doğru bir tercih olacaktır. Çünkü ne kadar çok ankete katılırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  10 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

Anket doldurarak para kazandıran mobil uygulamalar;

 • Toluna TR
 • LifePoints TR
 • İpsos TR
 • Pago TR
 • MarketAgent TR olarak sıralanabilir ve Türkçe uygulamalardır.

Yandex Toloka

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan yapay zekaya rağmen bazı görevler hala insan beyni tarafından yapılabilmektedir. Yandex Toloka’da insan beynini tercih eden Android para kazandıran uygulama olarak, verilen görevleri yerine getirmeniz sonucunda ödeme yapmaktadır. Ayrıca belirtmek gerekir ki kendi alanında en çok para kazandıran uygulama olarak bilinmektedir.

Yandex Toloka’yı telefonunuza indirin ve ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra verilen görevleri yerine getirin ve böylelikle para kazanmaya devam ediniz.

Bounty

Oldukça popüler olan ve iyi para kazandıran uygulamalar arasında yerini alan Bounty, verilen görevleri yerine getirmeniz sonucunda size ödeme yapıyor. Verilen görevler;

 • Anketler,
 • Gizli müşteri,
 • Uygulama testleri olarak değişebilmektedir.

Artiway

İnternetten alışveriş yapmayı seviyorsanız, Artiway tam size göre bir uygulama olup, para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Hemen hemen tüm e-ticaret siteleri ile anlaşması olan uygulamayı telefonunuza indirerek, alışveriş yaparken kullanın ve paralarınız biriksin.

Foap

Akıllı telefonlar fotoğraf çekme özelliğine sahip olduğu için reklam şirketleri doğal çekilmiş fotoğraflara ihtiyaç duyuyor. Foap ile akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz.

Bunun için uygulamayı indirerek, bir hesap oluşturun ve çektiğiniz fotoğrafları etiketlemek koşuluyla siteye yükleyin. Fotoğraf talep eden firmalar, ne tarz fotoğraf istediklerini belirterek size yardımcı oluyorlar.

BookScouter

Eski kitaplarınızı satma yolu ile para kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamadır. Kitap alma sitelerinden farkı ise, fiyatları karşılaştırmanız açısından barkod numarasını taramanıza ya da elle girmenize imkan tanımaktadır. En yüksek fiyat sunan alıcıyı seçerek kitabınızın ücretsiz gönderilmesini sağlayın ve paranızı kazanın. Siteye giriş için hesap oluşturabileceğiniz gibi sosyal medya platformları ile de giriş yapabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  100 Bin Liraya Kadar Sermayesi Olanlar için İş Fikirleri

Android Para Kazanma 2019

Para Kazandıran Android Oyunlar 2018-2019

Akıllı telefonlar sayesinde birçok işinizi hızlı bir şekilde hallederken, akıllı telefon üzerinden oyun indirerek de para kazanabiliyorsunuz. Para kazandıran android oyunlar 2018-2019 kategorisinde yer alan bazı oyunları oynarken hem eğlenebiliyor hem de hem de para kazanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken ise, isimlerini verdiğimiz oyunları telefonunuza indirmektir.

Second Life

Oyun konusunda iddialı iseniz ve iyi bir oyun severseniz Second Life adlı oyunu oynayabilirsiniz. The Sims adlı oyuna çok benzeyen bir oyun olan Second Life para kazandıran Android oyunlar arasında olmakla birlikte oyun içinde kazandığınız kazançlarınızı gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

 • Oyun içerisinde;
 • Emlak ticareti,
 • Araç satma,
 • Giyim,
 • Konser,
 • İçerik oluşturma gibi etkinlikler yer almaktadır. Bu etkinlikler sayesinde oyunun para birimi olan Linden Dolar kazanabilir ve bunu gerçek paraya çevirebilirsiniz.

Exodus 3000

Exodus 3000, para kazandıran Android oyunlar içerisinde yer almakla birlikte rol yapma oyunu olarak eğlenmenize de yardımcı olmaktadır. Dünya’nın yaşanmaz olması üzerine Mars’ta yaşamaya başlayan insanlara imparatorluk inşa ederek, düşmanları yok edebilirsiniz. Oyunun para birimi Mars Doları olmakla birlikte Mars dolarını yanardağ keşfederek ya da düşmanları yok ederek kazanabilirsiniz. Zaten ilk kayıt anında da size 5.000 Mars doları hediye edilecektir.

Playerunknown’s Battlegrounds

Kısaca PUGB adı verilen oyun yeni bir oyun olmasına rağmen en çok para kazandıran oyunlar içerinde yer almaktadır. Rakiplerinizi öldürmek için bir adaya bırakıldığınız oyunda rakiplerinizi yendikçe size bazı hediyeler veriliyor ve bu hediyeleri Steam pazarda satarak gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

League Of Legends

Oyun atladıkça ve oyuncu karakterinizi yükselttikçe kazanılan bu karakterleri satarak para kazanın. LOL tutkunları bu karakterlere ciddi paraları ödemeyi göze almaktadırlar. Çünkü LOL tutkunları çok fanatik olmakla birlikte çılgın oyunculardan oluşmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Online İş Fikirleri 2020 Nelerdir?

Dota 2

Dota 2 para kazandıran oyunlar arasında olup, Steam merkezli oynanabilecek bir oyundur. Çok rekabetçi bir oyun olmakla birlikte çeşitli aksesuarlar kazanarak, diğer oyunculara satarak para kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda en iyi oyuncular arasında yapılan turnuvalara katılarak bol kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Android Uygulamadan Ne Kadar Para Kazanılır?

‘’Android uygulamadan ne kadar para kazanılır?’’ sorusuna cevap arıyorsanız, bununla ilgili net bir rakam vermek mümkün değildir. Çünkü her uygulamanın kazanç politikası farklılık göstermekle birlikte oyuna ya da uygulamaya katılım süreniz ve beceriniz kazanç tablonuzda etkili olacaktır. Mesela anket uygulayarak para kazanırken anket başına ücret alınırken, oyunlarda Steam pazarında satış rakamına göre kazancınız değişkenlik gösterecektir.

Para Kazandıran Türkçe Uygulamalar 2018-2019

Para kazandıran uygulamalar incelendiğinde farklı dillerde olduğu görülmekle birlikte sadece dili Türkçe olan uygulamalar bulunmaktadır.

Canlı Bilgi Yarışması Oyna Kazan

Onedio’nun geliştirdiği uygulama sayesinde gerçek kişilerin katıldığı bir bilgi yarışması sayesinde para kazanabilirsiniz. Sadece birinciye değil hatta son ona yüze ve bine girenlere de para ödülü veren yarışmaya katılmak için telefonunuza indirmeniz yeterlidir.

Hadi Bilgi Yarışması

Turkcell’in geliştirdiği oyun gibi görünen uygulama aslında bilgi yarışmasıdır ve haftanın her günü yapılmaktadır. 10-12 soru sorulan bilgi yarışmasında para ödülü kazanmak için tüm sorulara doğru cevap verilmesi gerekmektedir.

Toluna

Para kazandıran Türkçe uygulamalardan olan Toluna, bir piyasa araştırma uygulaması olmakla birlikte, kullanıcılara pek çok anket sunulmaktadır. Kullanıcılar bu anketleri doldurarak para kazanırken, ödemelerini farklı şekillerde alabilmektedir. Telefona indirilerek kullanılan uygulama da eğer istiyorsanız, kendiniz de anket düzenleyebilir ve bundan ekstra para kazanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı