Evde Ek İş

Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Spread the love

Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Ekonomik şartların her geçen gün daha fazla ağırlaşması nedeniyle insanlar ek iş yapma yoluna daha fazla yönelirken, ek iş yaparak evinizde otururken boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aynı zamanda da para kazanabilirsiniz.

Ayrıca yaşam koşulları dışında istediğiniz statüye sahip olabilmek için ekonomik olarak güçlü olunması gerektiği için ev hanımı, emekli ya da öğrenci olarak yaşam koşullarınızı iyileştirmek açısından evde davetiye katlama işi yaparak para kazanma fikrini değerlendirerek, günlük hayatınızı aksatmadan para kazanabilirsiniz. Kış aylarında olmamız nedeniyle evde davetiye katlama işini yapamayacağınızı düşünüyorsanız da artık mevsimlerin düğün hazırlıkları üzerinde çok da etkili olmadığını belirtmek isteriz.

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Ek İş İlanları İstanbul Anadolu Yakası

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Davetiye Katlama İşi Nedir?

Davetiye denilince akla ilk olarak düğün gelse de düğünler dışında nişan, kına, kokteyl, açılış, yılbaşı kutlaması, toplu etkinliklere katılım gibi farklı alanlarda davetiyeler basılarak, katılımcılara gönderilmektedir. Davetiyeler matbaalarda karton üzerine seçilmiş olan desen ve yazılar eşliğinde basılırken; davetiyelerin katlanması, süslenmesi ve zarfların içine konulması gibi işler insanlar tarafından yapılmaktadır. Üstelik evde davetiye katlama işini yaparak çok iyi paralar kazanan insanlarda bulunmaktadır.

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Davetli sayısının çok olması nedeniyle davetiyelerin katlanması uzun süreceğinden dolayı ayrı bir işçilik gerektiğinden dolayı matbaa sahipleri ve organizatörler tarafından ek iş isteyen kişilere ulaşılarak davetiyelerin katlanması işi yaptırılmaktadır. Bunun için yapılması gerekenler ise oldukça basit olup, teslim edilen davetiyeler varsa aksesuarları takıldıktan sonra katlanarak zarfların içine yerleştirilmektedir. Evde davetiye katlama işi için 1 adet davetiyeyi katlama için yaklaşık 5 kuruş gibi bir ücret ödenmekte olup, ücret politikası firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Davetiye Katlama İşi Kazançlı mı?

Evde davetiye katlama işi diğer birçok işle karşılaştırıldığında çok da zor bir iş olmamakla birlikte oturduğunuz yerden rahatlıkla ve hızlıca yapabileceğiniz bir iştir. Davetiyeler model açısından çeşitlilik gösterdiğinden dolayı bazı davetiyeler katlama sırasında daha fazla zaman alabilmektedir. Tabii bu durumda davetiye başına aldığınız ücrette farklılık göstermektedir ve şu an için bir davetiye katlama işine yaklaşık 5 Kuruş ödenmektedir. Günde 1000 davetiye katladığınızı düşünürsek günlük 50 TL gibi bir ücret kazanarak, aylık kazancınızı 1.500 TL yapabilirsiniz.

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evde davetiye katlama işi veren firmalara internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, matbaalarla direk gidip kendiniz de görüşebilirsiniz. Firmalar davetiyelerin nakliye işini üstelenerek zarflarla birlikte evinize teslim ediyor ve teslim aldığınız davetiyeleri katlayarak zarfların içine tek tek yerleştiriyorsunuz. Burada önemli olan ise sizden istenilen sürede işleri bitirebilmenizdir. Bitirdikten sonra firma ya da matbaa ile iletişime geçiyorsunuz ve onlar davetiyeleri teslim almak için gelip, ödemenizi yapıyor. Eğer yaptığınız işten memnun kalırlarsa ve işi zamanından önce ya da tam zamanında bitirmiş iseniz, yeni işler içinde tekrar sizinle iletişime geçiyorlar.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmaları Nasıl Bulurum?

Evde davetiye katlama işi veren firmaları bulmak için öncelikle yakın çevrenizde bulunan firmalarla iletişime geçmeye çalışabilirsiniz. İş talebinizi iletmeniz durumunda ihtiyaç duyulduğu anda sizinle iletişime geçilerek iş başvurunuza olumlu cevap verilmektedir.

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Aynı zamanda evde davetiye işi veren firmaları ek iş ilanı yer alan internet siteleri üzerinden de bulabilirsiniz ve firmaların iletim bilgileri üzerinden iş talebinizi iletebilirsiniz. Ama bu sırada bu işi size vermeleri konusunda ikna edici bir yazı yazmayı da unutmayınız. Daha sonra onlar size iletişim bilgilerinizden ulaşmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı