Evde Ek İş

Evde Ek İş Verenler

Spread the love

Evde Ek İş Verenler

Firmalar kendilerini geliştirmek isterken, sigorta, yemek ya da yol gibi maliyetlerini düşürmek adına fiziki çalışanları etmek yerine evde ek iş verenler olarak iş ilanı vermeyi tercih etmektedir. Şayet sizinde çalıştığınız bir iş varsa ya da ev hanımı iseniz ve çalışmak istiyorsanız, firmalar tarafından verilen evde iş imkanlarını değerlendirerek ek gelir elde edebilir, aile ekonomisine ekstra katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsunuz, evde ek iş verenler arasında olan büyük firmalara bile ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Genellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde bulunan firmalar evde ek iş verenler arasında yer alırken; işveren firmalar daha çok fason firmalar olarak dikkat çekmektedir ve maliyeti düşürmek amacıyla fiziki çalışan yerine evden çalışmak isteyen kişileri tercih etmektedirler. Firmalar evde yapılacak olan iş olarak;

  • Boncuk atölyeleri tarafından iplere boncuk dizme işi,
  • Tekstil fabrikaları iplik ayırma işi,
  • Giyim firmaları elbiseye düğme dikme işi,
  • Küçük işletmeler tarafından yıkama ve ütü işleri,
  • Nikah şekeri paketleme işi, vb… işleri vermektedir.

Bazı firmalar işinde ehil olan kişilere kargo ile iş göndermeyi bile tercih ederken, evde ek iş verenler çalışacakları kişileri seçerken oldukça seçici davranmaktadır ve iş ilanlarına başvuru yapan her kişiye iş vermemektedir. Özellikle de işin zamanında yapılacak olması işveren tarafından çok önemlidir ve ödeme sırasında da önemli belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Şimdi evde yapılabilecek işler arasında yer alan işlerden örnek vererek, iş bulma konusunda ve seçiminde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Evde Ek İş Verenler

Seramik Fabrikalarından Seramik Temizleme İşi

Türkiye genelinde bulunan seramik fabrikaları evde ek iş verenler olarak seramiklerin temizleme işini evde çalışmak isteyen kişiler için vermektedir. Sır atılmamış halde olan seramik ürünleri açık bir şekilde gönderirken, temizlenerek paketlenmesi istenmektedir. Bir Temizleme malzemeleri eşliğinde detaylarda oluşan siyahlıkların temizlenmesi gerekmektedir ve her ne kadar kolay bir iş gibi görünse de düzenli ve hızlı bir kişi günde 10 adet en fazla 15 adet temizleme işi yapabilmektedir.

Genellikle evde ek iş verenler arasında yer alan seramik fabrikaları seramik temizleme işi için ürün başına 3 TL gibi bir ücret ödemekle birlikte basit bir hesap yapıldığında bu işi yapan bir kişi günlük 45 TL kazanabilir ki bu da aylık 1350 TL gibi bir gelir anlamına gelmektedir. Biraz beceri gerektiren bir iş olduğu için 15 adet için zaman açısından çok zaman ayırmanız gerekmektedir. Seramik fabrikaları tarafından ek iş verilirken bazı talepler olmaktadır ki bunun başında kaliteli işçilik yani gönderilen işler için gereken özenin gösterilmesi yer almaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Örgü Örerek Para Kazanmak

Bir diğer talep ise, zamanında işin teslim edilmesidir ve kaç adet yapılacaksa firma tarafından ona göre iş istenmesidir. Bu nedenle kişinin kendi kapasitesini iyi bilmesi gerekmektedir. Yoksa çevrenize güvenerek fazla adette iş siparişi vermeniz firma ile sorun yaşamanıza neden olabilmektedir.

Aynı zamanda firmalar, çalışmak isteyen kişinin devamlı çalışmasını talep etmektedir. Yani haftada 3 gün gibi süre belirleyerek çalışma talebinizi iletmeniz durumunda ek iş başvurunuz firma tarafından kabul edilmemektedir.

Tüm bunların dışında evde ek iş verenler, çalışma arkadaşlarını tercih ederken teslimat ile ilgili masraflarını düşünerek ürünleri teslim alabilecek kişilere de öncelik vermektedir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Evde Ek İş Verenler

Fason Firmalardan Evde İplik Temizleme İşi

Bazı evde ek iş verenler arasında bulunan fason giyim firmaları, diktikleri ürünlerinde oluşan ipliklerin temizlenmesi işini evlerinde ev hanımlarının yapması için iş ilanı oluşturabilmektedir. Firma tarafından elbiseler çuvallar içerisinde toplu halde gönderilir ve firma tarafından belirtilmiş bölgelerdeki ipliklerin makas eşliğinde toplanılması istenmektedir. İplik toplama işi sadece elbiseler için geçerli olmamakla birlikte dikilebilen tüm ürünler için geçerli olmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Bu işi ben yapabilirim diyorsanız, ek iş ilanları veren siteler üzerinden araştırma yapabileceğiniz gibi çevrenizde bulunan firmalara ulaşarak da adet başı en fazla ödeme yapan firmayı bulabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi

Paketleme işi evde ek iş verenler ilanlarını inceleyenler tarafından en çok tercih edilen işler arasında yer almakla birlikte fabrikalar tarafından da sık eleman aranan bir sektördür. Paketleme işi fabrikalar için en son safha olup, paketleme yapıldıktan sonra müşterilere sunum yapılmaktadır ve genel anlamda fabrika için en yoğun departman paketleme olduğu için eleman alımı yaparak maliyeti yükseltmek yerine evlere ek iş olarak vermek tercih edilmektedir.

Evlere paketleme işi olarak verilen ürünler saat, tespih, cüzdan, yapma çiçek, kına ve nikah şekeri gibi hediyelik eşya ürünleri olabildiği gibi; giyim ürünleri, kuruyemiş, şekerleme gibi ürünlerde olabilmektedir.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini vereceğiz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evde paketleme işi yapabilirim. Nikah şekeri (doğum günü, nişan vb. için) yapabilirim. Ihtiyacım var mail üzerinden ulaşırsanız sevinirim. Anne-kız yapıp vakit ayırırız el yatkınlığımız da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı