Evde Ek İş

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Spread the love

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Ev hanımı olarak becerilerinize güveniyorsanız ve ailenize ekonomik açıdan destek olmak istiyorsanız, ev hanımlarına evde iş fikirleri arasından yeteneklerinize göre seçim yapabilirsiniz. Üstelik bu tarz işlerde faaliyet göstermeniz evdeki sorumluluklarınızı aksatmadan para kazanmanızı sağlarken, çocuklarınızla ilgilenmeniz konusunda problem yaratmayacaktır.

Genel anlamda çalışma hayatı zorlu olduğu kadar yorucudur. Özellikle anne olmak ve çalışma hayatını birlikte yürütmek kadınları çok daha fazla yormaktadır. Ama ev hanımlarına evde iş fikirleri arasından seçim yaparak çalışma hayatına dahil olmak durumunda çalışma saatlerini kendiniz belirleyeceğiniz için gününüzü planlamak daha kolay olmaktadır.

Ev işlerinizi rahatlıkla yapabilir ve çocuğunuza kendiniz bakarak büyütebilirsiniz. Evden çalışarak yollarda zaman harcamaz, iş hayatının stresinden uzak bir şekilde üretim yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ev hanımlarına evde iş fikirleri hakkında bir arayış içerisindeyseniz, aşağıda açıklamasını yapacağımız işlerden kendinize uygun olanı belirleyerek çalışma hayatına adım atabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Çocuk Bakımı

Ev hanımlarına evde iş fikirleri arasında en çok tercih edilen işler arasında çocuk bakıcılığı yer almaktadır. Çocuklarla aranız iyiyse ve sabrınıza güveniyorsanız, çocuk bakıcılığı yaparak çalışan annelerin çocukları için sağlıklı ve sevecen bir ortam hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Bazı aileler kendi evlerinde çocuklarına bakılmasına isterken bazı aileler sizin kendi evinizde çocuklarına bakılmasını istemektedir.

Tabi ki kendi evinizde çocuk bakmanız çok daha avantajlıdır ki çocuk uyuduğu zaman kendi işlerinizi yapma fırsatı da bulabilirsiniz. Ev hanımlarına evde iş fikirleri arasında olan çocuk bakıcısı olarak iş bulmak için internette verilen ilanlardan faydalanabileceğiniz gibi çevreniz ile durumunuzu paylaşarak çevrenizden de destek alabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Ek İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Yiyecek Hazırlama

Çalışan insanlar tarafından öğle yemekleri için ev yemeği yapan lokantalar ve kafeler tercih edilirken, ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak bu doğrultuda yiyecek hazırlama işini tercih edebilirsiniz. Yemek yapmayı seviyorsanız ve lezzetlerine güveniyorsanız, ürünlerinizi evde hazırlayarak lokanta ve kafelerle anlaşarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kek, börek ya da pasta gibi lezzetleri evinizde yaparak pastanelerde satışını sağlayabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda ünlü markalar tarafından ‘’Gel Al Kampanyaları’’ yapılmakta olup, siz de bu konseptin içinde kendinize yer bulabilirsiniz. Hatta ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak mantı yapıp satmak isteyen ve dükkan açmak isteyen ev hanımlarına KOSGEB tarafından hibe kredi verilmektedir.

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Makale Yazmak

İnternetin çok fazla yaygınlaşması nedeniyle ortaya çıkan ve çok talep gören makale yazarlığı ev hanımlarına evde iş fikirleri arasında yer almaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren birçok internet sitesi olmakla birlikte yazdığınız yazılara kelime sayısına göre ödeme yapılmaktadır. Özellikle blog yazarlığı çok ilgi görmektedir.

Oturduğunuz yerden konular ile ilgili araştırma yaparak, kopyala yapıştır yapmadan özgün yazılar yazmanız gerekmektedir. Üstelik yazıları sizin uygun olduğunuz zaman diliminde yazabilir ve boş vakitlerinizi değerlendirirken para kazanabilirsiniz. Evde bilgisayarınız ve internetiniz varsa, klavye kullanımında iyi iseniz ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak makale yazarlığı yapabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Para Kazanma Yolları

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Tercümanlık

Ev hanımlarına evde iş fikirleri içerisinde olan tercümanlık için en az bir tane yabancı dil bilmeniz gerekmektedir. Bu konuda da internette birçok platformda iş ilanları bulunmaktadır. Bilgisayarınız ve internetiniz varsa, kitap, dergi, makale, oyun ya da video gibi alanlarda tercümanlık yapabilir ve yaptığınız işe göre para kazanabilirsiniz.

Bilgi gerektiren bir alan olduğu için diğer belirttiğimiz ev hanımlarına evde iş fikirleri ile kıyaslandığında daha fazla kazandıran bir iş fikridir.  Hatta yabancı diliniz varsa makale yazarak da Türkçe makale yazmaya göre çok daha fazla ücretlendirme yapıldığı için daha fazla kazanabilirsiniz.

Facebook canlı yayın para kazanma için BURAYA TIKLAYIN!

Bigo Live para kazanma için BURAYA TIKLAYIN! 

Tiktok’tan para kazanma nasıl yapılır? Detaylar için BURAYA TIKLAYIN!

Sanalika para kazanma 2020 yolları için BURAYA TIKLAYIN! 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Düzeltmen

Çok fazla bilinen bir meslek olmamakla birlikte ev hanımlarına evde iş fikirleri arasında değerlendirilebilecek bir iştir. Makale yazma ve editörlük işlerine göre daha farklı bir iş olmakla birlikte düzeltmen olmanız durumunda ücretlendirmeler sayfa başına yapılmaktadır. Tabii ki bu işi yapabilmek için kelime dağarcınızın geniş olması ve dilbilgisi kurallarına hakim olmanız gerekmektedir. Günde 2 saat düzeltmenlik yapmanız durumunda aylık 2 bin TL gibi gelir elde etmeniz söz konusu olmaktadır.

Ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak düzeltmenlik yapacaksanız dikkat etmeniz işveren tarafından belirtilen süre zarfında işleri teslim etmenizdir. Bu nedenle işe ilk başladığınızda daha az sayfa düzeltebileceğiniz için çok gelir elde etmek için her işi kabul etmeyiniz, Zamanla ve profesyonellik arttıkça kazancınız da zaten otomatik artacaktır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir mi?

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Süs Eşyası ve Hediyelik Yapımı

Eskiden nikahların ya da düğünlerin vazgeçilmezi olan nikah şekerlerinin yerini süs eşyaları almaya başlamıştır. Düğün, doğum ve sünnet gibi özel günlerde ev sahibi misafirlerine hatıra olarak süs eşyaları hediye etmektedir. Bu nedenle de ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak süs eşya ve hediyelik yapımı ilgi görmektedir. Bu alanda işveren durumda olan firmalar olduğu gibi bu firmalarla iletişime geçerek kendi el beceriniz olan süs eşyalarını ya da hediyelik eşyaları satabilirsiniz.

Ayrıca firmalar ev hanımlarına evde iş fikirleri arasında olan süs eşyası ve hediyelik yapımı ile ilgili evlere iş gönderimi de yapmaktadır. Malzemeleri kargo yolu ile gönderir ve yapacağınız iş hakkında bilgilendirme yaparak belirledikleri süre içerisinde işleri bitirmeniz istenir. Sipariş miktarına göre üretim yapmanız durumunda işi teslim ederken de ödemeniz yapılmaktadır.

Ev Hanımlarına Evde İş Fikirleri

Katalog Satışları

Ev hanımlarına evde iş fikirleri olarak katalog satışları da yer almaktadır ve ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle makyaj malzemesi satışı yapan kadınlar para kazanırken indirimlerden faydalanarak kendi ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. İkna kabiliyetiniz yüksek ve satış hakkında belli bir bilgi sahibi iseniz, çevrenize cam eşyalar, makyaj malzemesi, elektronik küçük ev aletleri, giyim gibi ürünler satarak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini veriyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu