Evde Ek İş

Evde Kürdan Paketleme İşi

Spread the love

Evde Kürdan Paketleme İşi

Ev hanımı ya da öğrenci iseniz ve aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, evde kürdan paketleme işi ile hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Oldukça basit ve pratik olan kürdan paketleme işi sayesinde aile bireyleri ile birlikte iş yaparken eğlenebilir ve ek kazanç da sağlayabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işi veren firmalara başvuruda bulunmanız sonucunda başvurular değerlendirilerek, iş yönlendirmesi yapılırken; kendileri de düşük maliyetlere iş yüklerini hafifletmiş olurlar.

Tobacco Shop açarak para kazanmak için tıklayın.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nedir?

Yemek yedikten sonra dişlerimizin arasında kalan yemek kırıntılarını temizlemek adına kürdan kullanırız ve dişlerimizi temizlemeye çalışırız. Aynı zamanda kürdanı diş temizliği dışında küçük mezelerin ve kokteyllerin sunumu sırasında da kullanırız ve bu nedenle kürdanların hijyenik olması gerekmektedir. Bu nedenle de kutulanmış şekilde satılmaktadır. Özellikle de cafe ve restoranlarda çok fazla tüketilen kürdanın tüketiminin çok fazla olması nedeniyle kürdan yapan fabrikalara yoğun talep gelmektedir. Bu nedenle de fabrikalar yoğun oldukları dönemde sipariş yetiştirmek adına evde kürdan paketleme işi vererek siparişlerini kısa sürede hazırlarken, birçok kişiye de iş imkanı sağlamaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kürdan kullanımı sağlık ve hijyen koşullarının önemli olması nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından denetleme sırasında kontrol edilenler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de evde kürdan paketleme işi yapacak olan kişi ya da kişilerden eldiven, ağız maskesi ve bone gibi hijyen malzemelerini kullanması istenmektedir ve bu konuda gerekli özende gösterilmektedir.

Evde kürdan paketleme işini yapacaksanız, tahta ve plastik çeşitleri bulunan kürdanlar karışık bir şekilde koliler halinde teslim edilirken, sizden öncelikle tahta ve plastik kürdanların ayrılması istenecektir. Ayrılan kürdanlar silindir şeklindeki kutularına 100’er adet olmak üzere yerleştirilecektir ki bu sırada kürdanlara zarar vermemeniz gerekmektedir. Kürdan paketleri 100’erli şekilde hazırlandıktan sonra kutuların kapakları kapatacaksınız ve son olarak da kutuların üzerine firma ile ilgili bilgilerin bulunduğu etiket yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız. Firmadan görevlendirilen kişiler gelerek haftanın belli günlerinde ürünü teslim alarak, ödemenizi yapacaktır.

Evde Kürdan Paketleme İşi Kazançlı Mı?

Evde kürdan paketleme işi sonrasında ödemeler peşin olarak yapılmaktadır ve firmalar tarafından paketleme işi için belirlenen fiyatlar değişiklik göstermekle birlikte aylık size minimum 700-800 TL gibi bir para kazandırmaktadır. Bazı firmalar ödeme sırasında kürdan kutusu başına ödeme yapmayı tercih ederken, bazı firmalarda günlük ya da haftalık hatta aylık ödemeyi tercih etmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Para Kazanma Yolları

Evde Kürdan Paketleme İşi İçin Sermaye Gerekiyor Mu?

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar bölgesel çalışabildikleri gibi ülke çapında da çalışabilmektedir ve iş ilanları internet üzerinden de verilmektedir. Bunun için firmaların iş ilanları takip edilerek, iş başvurusu yapılabilmektedir. Firmalar tarafından belirlenmiş kriterler doğrultusunda alımlar yapılırken, yapılacak paketleme sayısı ile paketleme süresi belirlenir. Böylelikle firma üretim kapasitesini belirlerken, iş yapanların ne kadar kazanacağını ve işlerin yetişip yetişmeyeceğini de planlayarak iş dağılımını yapmaktadır. Bu süreç içerisinde iş başvurunuz kabul edilirse, işler size firma tarafından teslim edilir ve teslim sırasında ya da sonrasında sizden herhangi bir ücret talep edilmektedir. Şayet internet üzerinden iş başvurusunda bulunursanız ve iş teslim edilmeden önce sizden herhangi bir ücret talep edilirse, dolandırılmanız söz konusu olabilir. Çünkü firmalar belirttiğimiz gibi iş verirken ücret talep etmemektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir mi?

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar internet üzerinden iş ilanı verdikleri için başvuru kriterlerini dikkate alarak siz de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firmalar başvuru ilanlarında ne kadar bir paketleme yapılacağı ve paketleme süresi hakkında bilgi verirken, kendileri hakkında da bir planlama yaparak işin yetişip yetişmeyeceği ya da kazanç tablosu gibi hazırlıklar yaparlar. Böylelikle her iki taraf açısından gerekli planlama yapıldıktan sonra iş gönderimi başlamaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi Yapmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Evde kürdan paketleme işi sayesinde ek gelir kazanabilir ve başlangıç işi olarak değerlendirilerek referans elde etmenize yardımcı olabilir. Kürdan paketleme işi çok fazla yorucu bir iş olmamakla birlikte haftalık size 180 TL civarında bir para kazandırırken, daha önce herhangi bir işte çalışmadıysanız size tecrübe kazandıracak bir ek iştir.  Ek iş ilanları içerisinden bulacağınız evde kürdan paketleme işi için başvuruda bulunduktan sonra size firmalar tarafından e-mailiniz üzerinden ya da diğer iletişim bilgilerinizden ulaşılarak iş verilmektedir. Bu işin başarı ile üstesinden geldikten sonra referans göstererek daha çok gelir sağlayan ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı