Sermayesiz İş Fikirleri

By Nemo Para Kazanma

Spread the love

By Nemo Para Kazanma

By Nemo para kazanma yöntemi gibi internet para kazanabileceğiniz bir sürü yöntem olmakla birlikte bazıları sadece ek kazanç getirecek boyutta olurken, bazılarından düzenli çalışma sonucunda ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere internet üzerinden para kazanmak adına sağlıklı sonuçlar elde edebileceğiniz ve denenmiş garanti yöntemlerden bahsederek internet üzerinden para kazanmanıza yardımcı olacağız.

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Oyun Skin Alım ve Satımı İle İnternetten Para Kazanma

By Nema para kazanma yöntemi gibi çok bilinen bir yöntem olmamasına karşın internetten para kazandıran yöntemler arasında yer alan oyun skin alım ve satımı ile ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Bunun için öncelikle ‘’Skin ne demek?’’ sorusunun yanıtını vermek gerekir ki, skin oyunlarda yer alan silah ya da teçhizata görsellik olarak farklılık katan tasarımlara verilen ad olarak tanımlanabilir. Fiziksel bir üstünlük sağlama özelliği yoktur. Dediğimiz gibi sadece görsellik anlamında bir fark yaratır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  KOSGEB Desteği Alan İş Fikirleri

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

By Nemo Para Kazanma

Tabii ki bunun üzerine fiziksel bir üstünlük sağlamıyorsa, insanlar neden skin satın alsın diye sorabilirsiniz ama skin sayesinde yetenek ya da güç açısından da üstünlük sağladığı için diğer oyuncular üzerinde ciddi bir etki bırakmaktadır. Yani silah ya da teçhizatın daha karizmatik ve prestijli görünmesini sağladığı için oyun severler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle de bir market kurulmuş ve bu market üzerinden ciddi harcamaların yapıldığı görülmektedir.

PUBG, CS:GO ya da H1Z1 gibi oyunlardan daha önce oynadıysanız ya da bu oyunlara karşı bir ilginiz varsa steam marketleri üzerinden skin alım satımı yaparak gerçekten internetten para kazanma işlemini oyunlarla kazanca dönüştürebilirsiniz.

Mantık olarak skin alım satımını borsaya da benzetebilirsiniz. Belli bir sermaye ile skin fiyatları steam marketlerde düştüğü zaman alıyorsunuz ve fiyatlar yükseldiği zaman satış yapıyorsunuz. Bunun içinde steam market artış ve düşüş zamanları ya da alım satım hacimleri gibi detaylara yönelik grafikler sunmaktadır. Ayrıca bu grafikleri takip ederek otomatik olarak alım ve satım emirleri verebiliyorsunuz.

Dezavantaj olarak steam markette kazandıklarınızı para olarak alamıyorsunuz sadece steam hesabınıza yansıtılıyor ve o hesabınızdaki para ile skin satın alıp, Opskins ya da Bynoname gibi dış kaynaklı marketlerde gerçek para karşılığında satış yapabiliyorsunuz. Ancak bu şekilde gerçek para kazanabiliyorsunuz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Öğrenciler için İnternetten Para Kazanma Yolları

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Online Marketlerde Ürün Satarak İnternetten Para Kazanma

Dünyada alıcı ile satıcıyı bir araya getiren bir sürü market bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde internetten para kazanma ihtimali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunun için en iyi alternatif siteleri ise;

  • Ebay
  • Etsy
  • Letgo
  • Sahibinden
  • GittiGidiyor
  • N11 olarak sayılabilir.

Özellikle de Ebay ve Etsy üzerinden satış yaparak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Etsy yabancı gibi bir site gibi görünse de birçok Türk tarafından kullanıldığını bilmekteyiz. Çünkü Etsy sitesinin ana hedefi butik elbise, düğün ürünleri, hediyeler gibi ürünler satıldığı için siz de bu ürünleri site üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Etsy üzerinden ürünlerinizi listeleyerek ihracat yapıp internet üzerinden büyük paralar kazanabilirsiniz.

By Nemo Para Kazanma

Twitch ile İnternetten Para Kazanma

By Nemo para kazanma yöntemi gibi bir diğer yöntem ise Twitch’dir. Twitch, oyuncuların oynadıkları oyunları canlı bir şekilde yayınladıkları ve kitleler tarafından izlenmesi sonucu para kazandıkları platform olarak bilinmektedir. Televizyon kanalı gibi yayım yapılan ve bu alanda en popüler olan Twitch de ünlü yabancı yayıncılar ayda 50 bin ile 500 bin dolar arasında değişen bir para kazanırken, Türkiye’de bu rakam 50 bin TL ve üzeri olarak bilinmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Düşük Sermayeli İş Fikirleri

Diğer Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

İki farklı şekilde yayıncılar internetten para kazanma yöntemi kullanmaktadır. Bunlardan birincisi, yayını izleyen kişiler tarafından yayıncıya bağış yapılarak para kazanabilirken; bağışların bir sebebinin olması gerekmiyor. Beğendikleri için ya da bağışçılar gönderdikleri mesajların okunması için istedikleri miktarda para göndermektedir.

İkinci yöntem ise, yayında chat kısmının bulunması ve chat aracılığı ile yayımcı ile direk irtibat kurulması şeklinde gerçekleşmektedir. Chat bölümünde yayını izleyebilmek için herhangi bir kısıtlamaya uğramamak ve daha üstün izinlere sahip olmak açısından aylık 5 dolar ödeme yaparak üyelik gerçekleştirilmektedir.

Yayınlar sadece oyunlardan oluşmamakla birlikte müzik yapıp resim çizen ya da talk show yapan yayıncılarda bulunmaktadır ama tüm bunlara rağmen oyuncular yoğun bir ilgi görmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı