Para Kazanma

Para Kazandıran İnternet Siteleri 2024

Spread the love

Para Kazandıran İnternet Siteleri 2024

Para kazanmak isteyenler için internet son yıllarda çok farklı fırsatlar sunarken, para kazandıran internet siteleri 2024 yılına yaklaşılırken çok fazla aranmaktadır. Siteler aracılığıyla sunulan fırsatlar sayesinde geçimini sağlayan birçok aile bulunmaktadır.

Konu ile ilgili arama motorlarında arama yapıldığında çok fazla yazı bulunmaktadır. Ama birçoğu para kazandırmak yerine üyelik ücreti bile talep olarak hem zaman hem de bütçe açısından zarar uğratmaktadır. Bu nedenle size gerçekten uzak yüksek kazançlı teklifler sunulması durumunda inanmak yerine yazımızda vereceğimiz bilgiler ışığında doğru tercihler yapmanızı öneriyoruz.

Gerçek Para Kazandıran Siteler

Gerçek para kazandıran siteler sayesinde düzenli bir gelir elde edebileceğiniz gibi güvenilir bir site olması da paranızın hesabınıza sağlıklı ve düzenli bir şekilde aktarılması anlamına geliyor. Ödeme güvenirliği olan yeteneklerinizi ya da ilgi alanlarınızı değerlendirerek gelir elde edebileceğiniz siteler hakkında yazımız sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Udemy

Eren Bali Türk girişimci olarak Udemiy’nin kurucusudur. Online eğitim sitesi olarak geleneksel eğitimin günümüz hızlı değişime kolaylıkla uyum sağlaması amacıyla kurulan site sayesinde hayat boyu öğrenmeye devam edilebilmektedir. En büyük online eğitim siteleri arasında yerini almayı başarmış Udemy, uzmanlarla kendini geliştirmek isteyen bireylerin buluşmasına yardımcı oluyor.

Para kazandıran internet siteleri arasında yer alan Udemy aracılığıyla para kazanmak için uzman olduğunuz alan üzerine kurs açmayı sağlayabilirsiniz. Bunun için Udemy’e üye olduktan sonra eğitim videosu hazırlayarak talep eden kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik aynı kursu almak isteyen kişi sayısı sınırsız olduğu içinde düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Sizin hazırladığınız kursların satılması durumunda her kurs için Udemy tarafından size kurs ücretinin %50 ‘si ödenmektedir.

Fiverr

Oldukça kolay bir arayüze sahip olan Fiverr adlı sitede saat başına ödenen en düşük ücret 5 dolardan başlamaktadır. Şartları çalışanın belirlediği sitede iş arayan bireyler yapabileceklerini hizmetleri sıralayarak sisteme kaydoluyor. Kayıt sonrası ödeme güvenliği Fiverr tarafından sağlandığı için oldukça güvenilir bir site olup, yüksek rekabet olması nedeniyle biraz sabırlı olmanız ve çaba göstermeniz gerekmektedir. Kazancınızın artması adına müşteri yorumlarınız çok önemli olduğu için başlangıçta fiyatınızı düşük tutabilir ve yorumlarınız arttıkça, yorumlarınızı referans göstererek ücretinizi arttırabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Facebook Canlı Yayın Para Kazanma

Etsy

Dünyanın en büyük el işi ürünlerinin satışının yapıldığı sitenin 96,3 milyon alıcısı bulunmaktadır. Yurt dışına satış yapma imkanı olması nedeniyle dolar olarak kazanç sağlama imkanınız bulunmaktadır. El işleri konusunda kendinize güveniyor ve özel tasarımlar yapabiliyorsanız, yurt dışına satış yaparak kazanç sağlayabilir hatta ülkemizdeki vintage eşyalarını, tekstil ya da seramik ürünlerini kendi dükkanınızı açarak satabilirsiniz.

Freelancer

ELance ve oDesk’in oyunlaştırılmış hali olarak tanımlayabileceğimiz Freelancer sayesinde tecrübenize bağlı seviyeleri atlayarak yapılacak işlere ulaşılmaktadır. Sitenin tek olumsuz yanı ise, istenilen seviyelere gelerek çok iş alabilmek için ödeme yapılmasıdır. Bu işverenlerin gözünde güvenilir bir profil oluşturmanızı sağlasa da yeni başlayanlar için ödeme talebi olması ekstra maliyete neden olabilmektedir.

İnternetten Para Kazanma Siteleri

İnternetten para siteleri deyince akla ilk gelen siteler sosyal medya siteleridir. Her ne kadar sosyal medya siteleri insanlarla iletişim kurma amacıyla ortaya çıkmış olsa da, günümüzde para kazanmak isteyenler içinde farklı imkanlar sunmaktadır.

İnstagram

İnstagram, internet aracılığıyla para kazanmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen sosyal medya sitesidir. Her ne kadar İnstagram aracılığıyla para kazanmak kolay da olsa hazırlanan içeriğin belli bir stratejiyle hazırlanması ve düzenli olarak içerik oluşturulması gerektiği unutulmamalıdır. Takipçi sayınız arttıkça kazancınızın arttığını görmek motivasyonunuzun artmasını sağlayacaktır.

Youtube

Sosyal medya siteleri içerisinde Youtube yüksek kazançlar elde etmek açısından da popülerdir ve çok tercih edilmektedir. Uzun vadede yüksek gelir elde edilmesine rağmen istenilen düzeye gelmek için hem çok çalışmak hem de orijinal içerikler üretilmesi gerekmektedir. Hazırladığınız içerikler ne kadar kişi tarafından izlenirse, reklam gelirlerinden elde edeceğiniz kazanç artarken ciddi bir zaman ve emek harcanması sonucu içerikler hazırlanabilmektedir.

Telegram

Gizlilik ve güvenliliğin %100 olmasını ilke edinmiş Rus Girişimci Pavel Durov’un kurduğu Telegram, 200 milyondan fazla kullanıcısıyla bireysel iletişim kurulan bir sitedir. Zamanla iletişim kurmanın dışında soruların cevap bulduğu ve kullanıcıların neredeyse her konuda bireysel olarak bilgi sağlayabildiği platform olarak internetten para kazandıran siteler arasında yerini almıştır.

Tiktok

Kısa videolara olan ilgini artması sonucunda ortaya çıkan Tiktok uygulaması da 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşarak para kazanma yolları arasında yerini almıştır. Yüksek kazançlar elde etmek için sabırlı ve azimli olmanız gerektiğini unutmadan en çok izlenilen içerik türlerini tespit ederek içerik üretim takviminizi hazırlamanız gerekmektedir.

Para Kazandıran e-Ticaret Siteleri

Her geçen gün artan e-ticaret sitelerine olan ilgi artanken para kazandıran e-ticaret siteleri arasında Trendyol ve Amazon yer almaktadır.

Trendyol

Trendyol her geçen hizmet alanını genişletirken, Trendyol partneri olarak para kazanmak isteyenlerin Trendyol Partnerim’e giriş yaparak başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapılabilecek alanlar arasında Trendyol yemek, Trendyol pazaryeri, Trendyol market ve Trendyol emlak yer almaktadır. Çalışmak ve para kazanmak istediğinizin hizmet alanını belirledikten sonra gerekli bilgileri doldurarak hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilir ve kısa süre içerisinde çok sayıda kişiye ulaşabilirsiniz. Satış yapmadan Trendyol ile para kazanmak istiyorsanız ise, Afilliate Marketing programıdır. Program sayesinde sosyal medya sitelerinde beğendiniz ürünleri takipçilerinizle paylaşır ve takipçileriniz paylaştığınız linkler üzerinden Trendyol’dan ürünü satın aldığında, ürünler üzerinden size komisyon ödenmektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Tiktok’tan Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Amazon

Yurt dışı sitesi olması nedeniyle para kazandıran internet siteleri arasında ilk sıralarda yer alan Amazon, dolar ve euro kazandırdığı için çok tercih edilmektedir. Sitede satış yapmak için rekabeti az ve satışı çok olan bir ürün bulmanız, Amazon depolarına ulaştırmanız gerekmektedir. Bundan sonraki süreci Amazon hallettiği için size düşen para kazanmanın keyfini çıkarmaktır. Ayrıca internet sitesi ya da blogu olanlar Amazon linklerine, reklamlarına yer vererek ziyaretlerin alışveriş yapması durumunda %1 ile %12 arasında komisyon almaktadır. Komisyonu yüksek olan ürünler arasında ise, saat ve takı gibi aksesuar ürünleri yer almaktadır.

Amazon Associates aracılığıyla elde edeceğiniz geleri sitenizin popülerliğine ve linkleri yerleştirdiğiniz yere göre değişkenlik göstermekte olup, sitenizin sayfasını reklamlarla doldurmanız durumunda ziyaretçilerinizi yönlendirme şansınızında azalacağını unutmayınız.

Evden Çalışarak Para Kazandıran İnternet Siteleri

Henüz herhangi bir işiniz yoksa, ek iş yapmak istiyorsanız ya da evden çalışarak çalışma saatlerinizi kendiniz belirlemek istiyorsanız, evden çalışarak para kazandıran internet siteleri sayesinde isteğinize ulaşabilirsiniz.

Slicethepie

Slicethepie, değerlendirme ve eleştiri sitesi olarak kullanıcılarından kıyafetten şarkıya, aksesuardan reklam filmine kadar farklı ürün ya da çalışmaları yorumlamalarını istemektedir. Yapılan yorumlarınız paraya dönüşürken, kazancınızı iş tecrübeniz belirlemektedir. Ayrıca siteye eklediğiniz kullanıcılarda size kazanç olurken, tecrübeniz arttıkça kazancınız da artmaktadır.

Take Note

Para kazandıran internet siteleri 2024 yılında çok tercih edilecek olup, yüksek kazanç sağlayan sitelerden biri de Take Note’dur. Sesli kayıtların yazıya çevrilmesi ise kazanç sağlayan siteni çalışma koşulları diğer sitelere göre farklı olup, kayıtlı bir üye olmadan sizi İngilizce ve hız testi başarılıyla geçtikten kullanıcı olmanıza izin vermektedir. Ayrıca çalışmaya devam edebilmeniz için haftada en az iki kez klavyede çalışmanızı ve en az 6 saatlik bir çalışma yapmanızı istemektedir. İstenilen performans karşısında yüksek ücretler ödeyen siteden para çekmek içinde bir limit bulunmamaktadır.

Gift Hunter Club

Evde çalışarak para kazandıran siteler içerisinde yer alan Gift Hunter Club, video izlemekten anketlere katılmak gibi birçok görevler karşısında sanal puanlar vermektedir. Kazandığınız puanları Amazon hediye kartlarına dönüştürebildiğiniz gibi PayPal üzerinden paraya da çevirme fırsatı sunmaktadır. Rakiplerine göre sitenin ödeme hızı yüksek olup, eğlenireken para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Facebook’tan Para Kazanma Yöntemleri

Field Agent

Akıllı telefon üzerinden Field Agent uygulamasını indirerek size sunulan ürünler için inceleme yapmanız istenmektedir. Tek yapmanız gereken ise, marketleri uğrayarak fiyat karşılaştırması yapmak ki günümüzde bütçeye uygun alışveriş yapmak için uyguladığımız bir yöntem olması açısından kolaylık sağlamaktadır. Fiyatları karşılaştırırken fotoğraflarla belgeleyip, kısa yorumlar yapmanız sonucunda yüksek kazançlar elde etmeniz mümkündür. Uygulamanın tek dezavantajı iş gelme sıklığının az olması olup, ödemeler düzenli yapılmaktadır.

BeMyEye

Para kazandıran internet siteleri içerisinde benzerlerine göre iyi kazandıran bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra market araştırmaları yapmanızı istemektedir. Hatta herhangi bir ürünü test etmeniz ya da reyon dizimini fotoğraflamak gibi ek görevler vermektedir. Ürünü test etmenizi istemesi durumunda giderinizi de hesabınıza ekleyen uygulama sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılarken para kazanabiliyorsunuz.Ücretlerinin yüksek olması nedeniyle kullanıcı sayısının fazla olması rekabete neden olmaktadır ki bu nedenle görevler hakkında hemen bilgi sahibi olmak adına bildirimlerinizi açmanızı tavsiye ederiz

Qmee

Qmee adlı site para kazandıran internet siteleri içerisinde yer alırken, site sizden sadece arama motorlarını kullanmanızı istemektedir. Bilgisayarınıza eklenti indirerek Google, Yahoo, Qmee, eBay, Tesco ve Bing aramalarını takip etmeniz karşılığnda ücret ödemektedir. Tabii ki aramalar sırasında Qmee üzerinden verilen reklamlara tıklamanız durumunda ekstra kazanç sağlamanız da mümkündür.

Job Spotter

Apple Store ya da Google Paly üzerinden indirilen Job Spotter uygulaması para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Kullanıcı olarak hediye çekleri ya da para kazanmak için dükkan camları ya da elektrik direkleri gibi alanlara yapıştırılan iş ilanlarını fotoğraflarını çekerek paylaşmaktır. Görevleri yerine getirirken dikkat etmeniz gereken ise, fotoğrafta sade ilanın yer alması ve herhangi bir insanın kadraj içerisine girmemesidir. Kurallara uygun çekilen fotoğraflar uygulama yüklenirken, konumun açık olması fotoğraftaki yerde olduğunuzu ispat etmeniz açısından dikkat edilmesi gerekenler arasında yerini almaktadır.

Para kazandıran internet siteleri arasında olan Job Spotter uygulamasında paranızı çekmek için herhangi bir limit olmaması kolaylık sağlarken, kazancınızı hediye çeklerine dönüştürme fırsatı sunulmaktadır. Kazancınızı arttırmak için yerel dükkanların ilanlarını tercih etmenizi önerir ve ev ilanlarında evin satılık olmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Şayet kullanılmaz durumda ise ev, evi fotoğraflayarak bir form dolduruyorsunuz. Bu durumda ev sizin sayenizde ev sahipleri tarafından satın almaya uygun görülürse, evin değeri üzerinden %1 oranında komisyon ödenmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı