Yeni İş Fikirleri

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Spread the love

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Ülkemizde denenmemiş olan ve yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri, yurt dışında yaşayan birçok girişimciye güzel kazançlar sağlarken, ülkemizde henüz denenmemiş olması iş fikirleri açısından ilk olması sayesinde vatandaşlarımıza güzel kazançlar sağlayacaktır.

Ülkemizdeki girişimci sayısı dünyadaki girişimci sayıları ile kıyaslandığında iyi olmasına rağmen henüz çok da yeterli değildir. Bunda risk almaktan korkulması büyük etken olurken, yeni fikirlere kapalı olunması da Türkiye’de bazı iş fikirlerinin denenmesini engellemektedir. Bu nedenle girişimci olmak istiyorsanız risk almayı sevmeli ve sermayeniz en azından %5 ya da %10’unu farklı iş fikirlerine yönelterek farklı fikirler sayesinde güzel kazançlar sağlamayı başarmalısınız. Bizlerde yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri hakkında bilgi vererek, girişimci olmayı planlıyorsanız fikir sahibi olmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Düzenli Siparişler İş Fikirleri

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri içerisinde olan ve özellikle ABD ve İngiltere’de düzenli siparişler üzerine kurulmuş birçok şirket olmakla birlikte herkesin düzenli sipariş verdiği ürünler takip edilerek kazanç sağlanmaktadır. Örneğin 2 haftada bir parfüm siparişi verilmesi gibi… Belli tarihlerde siparişlerinizi aldığınız gibi siparişlerini şekillendirme alternatifi de müşterilere sunulmaktadır. ABD’de bulunan ‘’Bespokepost’’ isimli şirket bu işi aktif olarak yapmaktadır ve 100 bin aboneye ulaşarak 8 milyon dolarlık yatırım almayı başarmıştır.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Aksesuar Kutusu İş Fikirleri

Çok basit bir başlık olarak görülmesine rağmen önemli sorunlar arasında yer almaktadır. Örneğin bir ofis düşünün ve o fitse masalarda şarj kablosundan kulaklığa, powerbanktan akıllı saate birçok aksesuar kullanılmaktadır ve bu aksesuarlar masalarda kalabalığa neden olurken özellikle taşınma gibi durumlarda kaybolabilmektedir. Bu nedenle bu tür aksesuarların korunması için özel bir çanta ya da yer ayarlamaya çalışmak yerine aksesuar kutularını tercih ederek işlerin kolaylaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  100 Bin Liraya Kadar Sermayesi Olanlar için İş Fikirleri

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında olan ve bu durumu fark ederek çözüm üreten ABD firması Bento Stock aksesuar kutusu icat ederek bu işten ciddi paralar kazanmaktadır. Hatta icat ettikleri aksesuar kutusu Apple kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Akıllı Güvenlik Kamerası İş Fikirleri

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında olan akıllı güvenlik kamerası Almanya’da bulunan bir güvenlik firması olan Buddyguard tarafından icat edilmiş olup, kamera evin bütün noktalarını görmek için tasarlanmış olup, ses ve yüz tanıma teknolojisine sahiptir. Bu özelliği sayesinde de günün 24 saati evinizi takip ederek ev sahipleri dışında akrabaları da yüzünden ve sesinden tanımaktadır. Aynı zamanda farklı ses ve yüzleri algılayarak Android ya da iOS platformlarındaki uygulamaları sayesinde 7/24 ev sahiplerine bilgi vermektedir. Özellikle akıllı evlerde kullanılmak üzere satış patlaması yaşayan akıllı kameralar iş fikri olarak değerlendirilebilir.

Yeni Isı ve Bina Yalıtımı İş Fikirleri

Genel anlamıyla çok soğuk olan İsveç ve Norveç, ısı yalıtımı açısından çok iyi binalar üretmekte olup, bununla ilgili üniversitelerinde bölümler dahi bulunmaktadır. Üniversitelerden çıkan fikirler patent alarak dünyanın dört bir tarafında işletmeler tarafından kullanılmaktadır.

Ülkemizde de ısı ve bina yalıtımları çağın gereklilikleri arasında yer aldığı için ülkemizde konu ile ilgili kanunlarda bile yerini almaya başlamıştır. Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri içerisinde bulunan yeni ısı ve bina yalıtımı fikirleri için İsveç ve Norveç’te bulunan şirketlerle iletişime geçilerek, ülkemizde denenmemiş fikirler sayesinde iş fırsatları yaratabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Android Para Kazanma 2019

Oyun Motoru Üretimi İş Fikirleri

Dünyada oyun sektörü çok geniş bir alan olmakla Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı verileri doğrultusunda dünyada 100 milyarı aşkın bir oyun sektörü olduğu belirtilmektedir. Ama ülkemizde oyun motoru üretimi ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmamaktadır. Bu nedenle de Kalkınma Bakanlığı tarafından bu sektöre girmek isteyenlere hibe verilmektedir. Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında olan oyun motoru üretimi ile ilgili girişimci olmak istiyorsanız, Kalkınma Bakanlığı teşvik programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nano Teknoloji İş Fikirleri

Ülkemizde de nano teknolojisi ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır ama sektörün geniş olmasından kaynaklı her ürün ve sektörde nano teknolojisi kullanılabilmektedir ve ülkemizde de bu alanda çalışmalar henüz yeterli değildir.

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında olan nano teknolojisi ile ilgili işler yapabilir ve bu konuda bilgi sahibi olmak için ABD’de de faaliyet gösteren şirketler ile üniversitelerin çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Nano teknolojisi üzerine 1.300 tane patent alındığı bilinmektedir ve bu da teknolojinin ne kadar büyümekte olduğunun göstergesidir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Akıllı Robotlar İş Fikirleri

Akıllı robotlara medyada çokça yer verilmektedir. Fakat Türkiye’de akıllı robot ile ilgili çalışma yapan 1-2 şirket dışında herhangi bir faaliyet bulunmamaktadır ve bu şirketlerde ticari amaçla bir çalışma yapmamaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  5 Bin TL Sermaye ile Yapabileceğiniz İş Fikirleri

 Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında yer alan akıllı robotlar, kısa vadede gelir sağlamadığı için ülkemizde ilgi görmemekle birlikte vizyon sahibi bir AR-GE sayesinde akıllı robot sektörüne giriş yapılarak hızlı bir büyüme sağlanılabilir. Dünyada ise Çin, Japonya ve ABD  sektörde öncü ülkeler arasında yer almaktadır.

Yurtdışında Olup Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Yeni Kişisel Bakım Üretim İş Fikirleri

Kişisel bakım ve kozmetik üretimi ile ilgili Türkiye’de Avrupa’dan alınan ürünlerin üzerine kendi markamızı koyarak iş yapıyoruz ki bu yüzyılın en hızlı büyüyen 5 iş sektörü olan bu sektörde ciddi bir potansiyel bulunmaktadır.

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arıyorsanız, formülü zaten bilinen ürünler üretmek yerine sektörün lideri olan Fransa’da olduğu gibi AR-GE bölümünü kullanarak yeni ürünler keşfetmelisiniz. Sektör kar marjı %60’larda olmakta olup, kısa sürede size ciddi kazanç sağlayacaktır.

Sürücüsüz Otomobil İş Fikirleri

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında yer alan sürücüsüz otomobiller bütün dünya tarafından çok ilgi görmekle birlikte, Türkiye bu sektöre çok uzak kalmaktadır. Henüz sürücülü otomobil konusunda bile kendini geliştirememiş olan ülkemizde bu sektörün denenmesi ciddi bir gelir getirisi sağlayacaktır.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Engellilere Özel Tatil İş Fikirleri

Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri arasında yer alan ve henüz ülkemizde herhangi bir çalışması olmayan engellilere özel tatil seçeneklerine Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede özen verilmektedir.

Tüm engel çeşitlerine yönelik olarak tatil planlarının yapıldığı şirketlere yoğun ilgi gösterilirken, siz de bu sektörde faaliyet göstermeyi deneyebilirsiniz. Tur operatörleri tarafından engellilere özel bireysel hizmet verilirken, danışmanlık da yapmaktadırlar.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu