Para Kazanma

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Para Kazanmak

Spread the love

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Para Kazanmak

Günümüz zorlaşan ekonomik koşullarına karşı aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyor ve yetenekleriniz doğrultusunda ek iş arıyorsanız, yastık kılıfından yer minderi yaparak para kazanma yöntemini tercih edebilirsiniz. Yapımı açısından oldukça kolay yastık kılıfından yer minderi yapma işi için iğne iplik kullanabiliyor olmanız yeterli olmaktadır. Özellikle çocuklu aileler tarafından çocuklarının odasını süslemek için çok tercih edilen minderler, odaya renk katarken eğlenceli hale gelmesine katkıda bulunuyor.

Tobacco shop açarak para kazanmak istiyorsanız tıklayın.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Facebook’tan Para Kazanma Yöntemleri

Yastık Kılıfından Yer Minderi Nasıl Yapılır?

Çocuk odaları süslemek ya da kışın soğuk günlerinde petek yanına kıvrılmayı sevenlerin vazgeçilmezi yer minderleri yapılış açısından da oldukça kolaydır. Elde de rahatlıkla dikebileceğiniz yer minderi için yastık kılıfı ve yastık gerekmektedir. İlk önce yastık kılıflarını yan yana getirdikten sonra iğne ve iplik yardımıyla köşelerinden dikiyoruz ama bu sırada yastık kılıflarının uçlarının tümüyle dışarıda ve ütülü olmasına dikkat ediyoruz.

İşlemi pratikleştirmek adına dikme işlemini dikiş makinesinde de yapabilirsiniz. Son olarak diktiğiniz yastık kılıflarının içine yastıkları yerleştiriyoruz ve açık olan kısmı da dikerek yer minderi yapma işlemini tamamlıyoruz. Kullanacağız yastık kılıfı ve yastık sayısı minderiniz büyüklüğüne göre tarafınızdan zevkinize göre belirlenebilmektedir.

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Para Kazanmak

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yapma Maliyeti

Yastık kılıfından yer minderi yaparak para kazanmak istiyorsanız, evde kullanmadığınız malzemeleri kullanabileceğiniz gibi renkli ve farklı modellerde kılıflar satın alarak da yer minderleri yapabilirsiniz. Yastık için süngerler alabilirsiniz ve toptan satış yerlerini bularak maliyetini düşürebilirsiniz ya da evde kullanmadığınız yastıkları kullanarak da yepyeni modellerde yer minderleri yaparak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Bigo Live Para Kazanma

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Yastık kılıfından yer minderi yapmak kolay olduğu kadar zevkli bir iştir ama bu işten ne kadar para kazanabileceğinizi merak ediyorsanız, net bir rakam belirtmek çok zordur. Çünkü burada yaptığınız minderin modeline, büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye göre fiyat değişkenlik gösterebileceği gibi; sizin ne kadar minder yapıp satacağınıza göre değişkenlik göstermektedir. Yer minderi fiyatları 25 TL’den başlayan fiyatlarla satılırken, büyüklüğüne ve modeline göre fiyatlar artış göstermektedir.

Satış miktarınızı artırmak için sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız işleri sergileyerek reklamınızı yapıp, müşteri sayınızı artırabilirsiniz. Özellikle de dekoratif yastıklar yaparak satışından aylık 1.000 – 1.500 TL arasında bir ücret kazanabilirsiniz ve yaptığınız minder sayısına göre de bu rakam değişkenlik gösterecektir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  UBOM Nedir? UBOM İle İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yaparak Para Kazanmak

Yastık Kılıfından Yer Minderi Yapma İşi Veren Firmalar

Öğrenci ya da ev hanımı iseniz hatta emekli de olabilirsiniz ekonominize katkıda bulunmak istiyorsanız yastık kılıfından yer minderi yapma işi veren firmalar ile internet üzerinden iletişim kurarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ek iş ile ilgili ilan veren kariyer sitelerinden firma ilanlarına rahatlıkla ulaşabilir ve başvurunuzun kabul edilmesi sonucunda iş alımı yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı