Para Kazanma

UBOM Nedir? UBOM İle İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Spread the love

UBOM Nedir? UBOM İle İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Bilgisayarı açık bırakarak para kazanma sistemi olan UBOM ile nasıl para kazanabileceğinize dair tüm detayları yazımızda bahsedeceğiz. Kısaca UBOM’dan bahsetmek gerekirse; bilgisayarınızı açık bırakmanız sonucunda sizin yerinize siteleri ziyaret eden ve bu işlemi otomatik olarak yapan ve bunun sonucunda sitenin kendi koini olan yani para birimi olan UBOCoin kazanmanızı sağlayan reklam şirketi olarak tanımlayabiliriz.

UBOM Nedir?

UBOM, internetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bir yöntem olmakla birlikte zahmetsiz ve karlı bir sistem olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Sistem tarafından dünya markası olan birçok firmanın reklam tanıtımları yapılırken, geniş kitlelere ulaşmasını sağlamayı amaçlayan aracı bir reklam firmasıdır. Sisteme üye olmanız durumunda reklam izleyip, referans olarak sisteme yeni kişiler kayıt etmeniz durumunda para kazanmaya başlarsınız ve en yüksek kar paylaşımı amacını güden reklam şirketinin ortağı olarak çalışmalara katılabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Tiktok’tan Para Kazanma Nasıl Yapılır?

UBOM Nedir? UBOM İle İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

UBOM Üyelik Açma

UBOM üyelik açma için öncelikle sitesine giriş yapıyoruz ve istenilen bilgileri doldurarak üyelik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Daha sonra mailinize gönderilen doğrulama linkine tıklayarak siteye giriş yapıyorsunuz ve açılan sayfada sol panel üzerinde bulunan UBO Network’e tıkladıktan sonra ‘’Başlat/Durdur’’ butonu ile sayfaya gidiyoruz ve ‘’Başlat’’ı tıklamanız durumunda sistem otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Çıkmak istediğiniz zamanda mutlaka ‘’Durdur’’ butonuna basmanız gerekmektedir yoksa kazandığınız koinler hesabınıza yansımadan kaybolacaktır.

UBOM ile İnternetten Para Kazanma

UBOM ile internetten para kazanmak için yapmanız gereken siteye giriş yaparak, pop-up’lara izin vermektir. İzin verdiğinizde UBOM sayesinde tarayıcınız üzerinden siteler ziyaret edilecek ve böylelikle coin kazanacaksınız. Siz uyurken bile bilgisayarınızın açık kalması size para kazandıracaktır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Yandex Para Kazanma

10 Dolar seviyesine gelince biriken coinler BTC, ETH ya da Paypal hesabınızdan biri ile çekim yapabilirsiniz. Ülkemizde Paypal sistemi aktif olmadığı için kripto para birimi ile çekim yapmanız en doğru karar olacaktır. Eğer Bitcoin cüzdanına sahip değilseniz de hemen işlemlere başlamanızı tavsiye ederiz.

Sistemin en güzel yanlarından birisi de sistemde seviye sisteminin mevcut olmasıdır. Toplam 5 seviye bulunmakta ve davet ettiğiniz kişi sayısı arttıkça onların izlemesinden de para kazanarak seviye atlayabilirsiniz.

  • Seviye için 10 davet
  • Seviye için 100 davet
  • Seviye için 1.000 davet
  • Seviye için 10.000 davet
  • Seviye için 100.000 davet sayısına ulaşmanız gerekmektedir.

Siteye üye olan kişiler referans olarak sizi üye göstererek üye olursa, hiçbir işlem yapmadan aylık 180 dolar kazanabilirsiniz. Aylık 100.000 davet sayısına ulaştığınızda ise aylık geliriniz 18.000 Dolar’a ulaşacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu