Para Kazanma

Toloka Nedir? Toloka ile Para Kazanma

Spread the love

Toloka Nedir? Toloka ile Para Kazanma

Toloka, Yandex arama sonuçları arasında bulunan ve kullanıcının beklentisi ile alakasız olan sorguları ve istenilmeyen içerikleri tespit etmek için insan deneyiminden yararlanan ve bunu para kazanabilen araca çeviren sisteme verilen addır. Bu sistem sayesinde bilgisayarın kendisi otomatik halledemediği görevleri siz hallederek para kazanabilirsiniz.

Toloka ile Nasıl Para Kazanılır?

Yandex, Google’un en büyük rakiplerinden biri olmakla birlikte aralarında iki yıllık bir fark bulunmaktadır. Google üzerinden pek çok para kazanma yöntemi olmakla birlikte, Yandex Toloka ile para kazanmak çok daha farklı bir sistemdir. Site ya da blog kurmanıza gerek kalmadan ve bilgi birikimi istemeden kullanılabilecek bir sistem olması da kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Bigo Live Para Kazanma

Yandex Toloka ile para kazanmak adına ilk önce Yandex Toloka sistemine üye olmanız gerekmektedir. Eğer Yandex bir mail adresiniz varsa, sisteme üye olmadan da giriş yapabilirsiniz. Mail adresiniz yoksa da Toloka Yandex adresine tıklayarak, ‘’Kayıt Ol’’ butonuna tıklayarak, istenilen bilgileri giriniz. Daha sonra ‘’Görev Almak İstiyorum’’ seçeneğini tıklayarak, para kazanmaya başlayabilirsiniz

Yandex Toloka Hile 2019

Yandex Toloka sisteminde iyi para kazanmak istiyorsanız, size en önemli tavsiyemiz hilelerden uzak durmanızdır. Birçok hile sayfası olmakla birlikte sonuçlarını incelediğimizde sonuçların çok da iyi olmadığını görüyoruz. Çünkü hile yapanlar kısa süre içerisinde bulunuyor ve sisteme girişleri otomatik olarak yasaklanıyor. Sonuçta sistemin amacı sizi zengin etmek değildir. Eğer sermayesiz bir gelir kapısı istiyorsanız, Toloka bu açıdan sizi mutlu edecektir.

Toloka Nedir? Toloka ile Para Kazanma

Yandex Toloka En Yüksek Para

Yandex Toloka ile para kazanmak için sadece verilen görevleri yerine getirmeniz ve talimatlara uymanız yeterli olmaktadır. Görev ücretleri Dolar olarak ödenmekte olup, Papara hesabınıza para çekmek istediğinizde Türk Lirası olarak yatırılmaktadır. Genel olarak görevler 0.01 Dolar ile 0.10 Dolar arasında ücretlere sahip olsa da iyi bir kar elde edip etmemek sizin elinizdedir. Ama saha görevlerinde Toloka daha yüksek ücretler ödemektedir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Anket Doldurarak Para Kazanma

Yandex Toloka sistemi içinde iki farklı görev alanı bulunmaktadır.

  • Yandex Toloka Saha Görevleri

Yandex saha görevleri için bulunduğunuz ilde onlarca kurum gösterilir ve bu kurumların girişlerini tespit etmek gibi bir görev verilir. Tabi ki kurum girişlerinin tespiti sırasında sizden kurum önünde çekilmiş fotoğraf istenmektedir. Ayrıca kuruma yönelik bazı bilgilerde talep edilmektedir. Siz bu bilgileri giriş yaparak, onaylanması durumunda para kazanmaya başlarsınız.

  • Yandex Toloka Tarayıcı Görevleri

Yandex Toloka sistemi içinde bir diğer görev ise bilgisayar ya da cep telefonunuzda bulunan tarayıcınız üzerinden yapılabilecek görevlerdir. Sorulan soruları cevaplandırarak para kazanabilirsiniz. Eğer yaptığınız görevler gittikçe artıyorsa ve puanları da yüksek ise, daha yüksek ücretli görevler verilerek kazancınızın artması sağlanıyor.

Yandex Toloka Saha Görevleri

Yandex Toloka ile saha görevlerini alabilmek için uygulamayı indirebileceğiniz ve fotoğraf çekebileceğiniz bir telefonunuzun olması gerekmektedir. Telefonlarınıza uygulamayı indirdikten sonra ‘’ Kurum girişlerini tespit edilmesi’’ başlığı altında bir görev göreceksiniz. Bu göreve girdiğiniz zaman ise, yapmanız gerekenler sırasıyla  “Talimatlar” ile birlikte ‘’Haritayı açma’’ seçeneği olarak karşınıza çıkacaktır. Haritayı açtığınız andan itibaren size en yakın kurumu seçerek görevi yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Şayet o gün müsait değilseniz ‘’Rezerve Et’’ seçeneğini tıklayarak başkasının görevi yapmaması adına görevi siz rezerve edebilirsiniz. Yandex Toloka saha görevleri diğer görevlere göre daha cazip ücretler ödemekte olup, 1 dolar bile görev başına alınabilmektedir. Görevi yerine getirdikten sonra onaylanması durumunda paranız hesabınıza aktarılacaktır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Facebook’ta Beğeni ile Para Kazanma

Yandex Toloka Kazananlar

Yandex Toloka kazananlar ile ilgili araştırma yapıldığında kazanan ve parasını alan kişiler olduğunu görüyoruz. Fakat yapılan yorumlarda önceki yıllarda daha çok görev verildiği ve görev ücretlerinin daha yüksek olduğu belirtilirken, şu an görevlerin daha az geldiği ve ücretlerin düşük olduğu belirtilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı