Evde Ek İş

Mail Okuyarak Para Kazanma

Spread the love

Mail Okuyarak Para Kazanma

İnternetin günümüz için ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz ve interneti sağlıktan eğitime, bankacılıktan ticarete her türlü alanda kullanıyoruz. Bu nedenle e-posta pazarlaması sanal ortamda çok önemli bir yere sahip olmakla birlikte işlerimizin gereği de e-mail hizmetini kullanmak zorunda kalıyoruz. Peki, e-mail okuyarak para kazanma yönteminden haberdar mısınız? Bu konuda farklı fırsatlar sunan ve size para kazandıracak bir sürü internet sitesi vardır ama dolandırıcı olan sitelerde bulunmaktadır. Bunlardan da uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca biz de bu konuda sizlere yardımcı olarak güvenilir olan sitelerden bahsederek, mail okuyarak para kazanmanıza yardımcı olacağız.

Mail Okuyarak Para Kazanma Nedir?

Mail okuyarak para kazanma oldukça ilginç bir para kazanma yöntemidir ama bu yöntemle para kazanan kişi sayısı da küçümsenemeyecek kadar çoktur. Günümüzde e-mail ürün tanıtımı ve pazarlaması alanında kullanan çok yaygın bir yöntem olmakla birlikte bu mailleri okuyarak aile bütçenize katkıda bulunabilir ve sektörlerdeki gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılabilir?

Öncelikle mail okuyarak para kazanmak için hizmeti sunakta olan web sitelerine üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra üyeliğinizin onaylanması durumunda e-mail okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Zaten günlük işiniz gereği ve internet kullanıcısı olmanızdan dolayı düzenli maillerinize girdiğiniz için, mail okuyarak para kazanma yöntemi de ekstra bir zaman istemeyecektir. Bu konuda oldukça cömert davranan siteler vardır ve maillerin okunması sonucunda iyi ödemeler yapmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

Üye olduğunuz web sitelerinden sizlere reklam mailleri gelecektir ve bunları okuduktan sonra mailleri tıklamanız ve reklam veren firmanın sayfasına yönlendirmeniz istenmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken püf nokta ise, maillerin istenilen sürede okunması ve sonrasındaki talimatların doğru olarak takip edilmesidir. Tabi ki ilk başlarda mail okuyarak para kazanma limitiniz düşük olmasına rağmen yönergeleri daha doğru izlemeniz sonucunda mail başına okuma ücretinizde de artış söz konusu olacaktır.

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Mail okuyarak para kazanmak için kullanabileceğiniz güvenilir siteler olmakla birlikte öncelikle bu sitelere üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizden sonra 24 saat içerisinde üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir ve daha sonra günün belli saatlerinde e-mail adresinize mailler gönderilecek ve okumanız talep edilecektir.

Gelen mailleri okumanız karşılığında dolar üzerinden para kazanacaksınız. Ayrıca siteler üzerinde içerik yazmadan oyun oynamaya farklı etkinlikler bulunmaktadır ve bunlara katılarak da ekstra ücret kazanabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanırken yeni fikirler sayesinde düşünce tarzınız değişirken çalışma sürenize bağlı olarak haftalık 200 TL gibi bir ücret kazanabilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

Bütçenize destek olmak açısından ek iş yapmak istiyorsanız, mail okuyarak para kazanma siteleri hakkında bilgi sahibi olarak zamanınızı değerlendirerek kazanç elde edebilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Matrixmails .com

2002 yılından beri mail okuyarak para kazandırma konusunda hizmet veren bir site olan Matrixmails, bu alanda en başarılı siteler arasında yer almaktadır. Spam riski yoktur ve sayfa değeri de Google üzerinde 4 ‘tür ve bedava bir platformdur. Bütün e-postalar kayıtlı adreslere gönderilir ve uygun fiyatlarla üyelerinin kazanmasını sağlar. Ödeme alabilmek için mail okumanız dışında oyun oynayarak, makale yazarak ya da internet sitelerini ziyaret ederek de ekstra ödeme alabilirsiniz. Üstelik başka kişilere referans olarak da site tanıtımını yaparak, kazandığınız para miktarını artırabilirsiniz. Site tarafından ödemeler ‘’AlertPay’’ üzerinden yapılmaktır ve minimum ödeme limiti 2 dolardır.

Paisalive .com

Ücretsiz üye olabileceğiniz bir platformdur ve Google’da sayfa değeri 4’tür. Günlük olarak e-postanıza mail gönderilmektedir ve talimatlar doğrultusunda mailleri okumanız gerekmektedir. İlk üyelikte size 99 Rs yükleme yapılmaktadır ve 10 kişiye referans olmanız durumunda da hesabınıza 10 Rs yüklenmektedir. E-postanıza gelen mailleri okumak için 0,25 Rs ve 5,00 Rs arası ödeme alırsınız ve ödemeleriniz 15 günde bir yapılmaktadır.

Cash4offers .com

Mail okuyarak para kazanmak için bir diğer site ise Cash4offers’dur ve Google’da sayfa değeri 3 ‘tür. Faaliyetlerinize bağlı olarak farklı yollarla ödüllendirilirsiniz ve altın üye olmanız durumunda 72 saat içerisinde ödemelerinizi alabilirsiniz. Mail okumak dışında anketlere katılabilir ve oyun oynayıp, siteyi arkadaşlarınıza tavsiye ederek de para kazanabilirsiniz. Ayrıca ilk üyelik sonrasında 5 dolar hemen hesabınıza yüklenir. Ödemeler düşük olmasına rağmen düzenli yapılmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Sendearnings .com

Online para kazanabileceğiniz siteler arasındadır ve kullanıcıları için sert kurallar mevcut olsa da Sendearnings’ın Google sayfa değeri 3’tür. ‘’Şimdi katıl’’ butonuna tıklayarak üyelik işlemlerine başlayabilirsiniz ve kayıt işlemlerinizin tamamlanması için e-postanıza onaylama linki gönderilmektedir. Bu linke tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. E-posta okuyarak, anketlere katılarak ya da alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz ve her okunan e-mail için 1 dolar ödeme yapılmaktadır. 6 ay boyunca siteyi ziyaret etmemeniz durumunda ise, üyeliğiniz kalıcı olarak silinmektedir. Ödeme alabilmek için hesabınızda 30 dolar birikmesi gerekmektedir.

Moneymail .in

Günde 10-15 dakika ayırarak aylık 10.000 Rs kazanabileceğiniz ücretsiz bir platformdur. Konsepti oldukça basit olan sitenin Google sayfa değeri 1’dir. Okunulan her e-mail için 0.20 – 200 Rs arası bir para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda referans olduğunuz her kişi içinde hesabınıza 100 Rs yüklenmektedir ve para kazanmanın bir başka yolu da sitedeki oyunlara dahil olmaktır.

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanma Doğru mu?

Mail okuyarak para kazanma doğru bir yöntem olmakla birlikte buradaki amaç reklam ve tanıtım yapmaktır. E-postanıza gönderilen mailler aracılığıyla satış ve pazarlama hizmeti veren siteler güncel kampanyaları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Sizler de gönderilen mailleri okuyarak, şirketlerin ürün ve hizmetlerinizi seçip seçmeme konusunda oylamaya dahil edilmiş oluyorsunuz. Böylelikle şirketler ne ölçüde başarılı olduklarını tespit etmiş olmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı