Evde Ek İş

İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

Spread the love

İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

Türkiye İş Kurumu tarafından İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 yılında da verilerek ev ekonomisine destek olmak gibi bir hedefi olan hanımlar için alternatif iş imkanları sunulmaktadır. Ek iş fırsatları arasında evde paketleme gibi iş fırsatları olmakla birlikte yayımlanan güncel ilanlara başvurmanız sonucunda 800 TL ile 1.000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Evde Ek İş İlanları,

Fabrika ve atölyeler tarafından verilmiş olan iş ilanlarına Türkiye genelinden vatandaşların başvurması söz konusu olmaktadır. İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 için başvurmak için İŞKUR adresi kullanılarak, güncel iş ilanlarına ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

İŞKUR Evde Ek İş İlanları Verilen İller Nerelerdir?

İŞKUR evde ek iş fırsatları sunulmaya başladığından beri aile ekonomisine destek olmak isteyen birçok kadın başta paketleme işi olmak üzere İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 için arama yapmaya başlamıştır. Evde kına ya da nikah şekeri, poşet kaplama ya da montaj gibi çok farklı iş alanları İŞKUR güvencesi ile sunulduğu için yoğun talep görmektedir. İŞKUR evde ek iş ilanı verilen iller;

 • Bursa,
 • Denizli,
 • İstanbul,
 • Kocaeli,
 • Gaziantep,
 • Çanakkale,
 • Ankara,
 • İzmir,
 • Konya,
 • Kayseri vb. olarak sıralanabilir.
Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Ek İş Önerileri

İller bazında iş ilanları konusunda pek sıkıntı yaşanmamakla birlikte öncelikle İŞKUR kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra resmi iş ilanları üzerinden size uygun olan İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 yılı için başvuruda bulunabilirsiniz. Evde ek iş ilanları içinde ilanda genel ve özel şartlar yer almaktadır. Bunlara göre başvuruda bulunmanız sonucun olumlu olması açısından önemlidir.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

İŞKUR Evde Ek İş İlanlarına Başvuru Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden ek gelir elde etmek isteyen vatandaşların iş ilanlarına başvuru yapabilmesi için öncelikle İŞKUR’a üye olması gerekmektedir. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilanları görerek daha sonra uygun olan ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz yerdeki İŞKUR şubelerine giderek de üyelik işlemlerinizi yapabilir ve iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu tarz İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 için firmalar evinize gerekli malzemeleri göndermektedir. İşin yapılması sonrası firmaya teslim edilen ürünlere göre iş ilanında yer alan şartlar doğrultusunda ödeme yapılmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Evde Para Kazanma Yolları

İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları Sayesinde Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Ev hanımları için sunulmuş olan İŞKUR ek iş ilanları sayfası aracılığıyla yapılan duyurular kapsamında sunulan işin niteliğine göre ücret belirlemesi yapılmaktadır. Ortalama olarak bir ücret vermek gerekirse 600 TL ile 1.000 TL arasında bir ödeme alınabilmektedir. Aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Belirttiğimiz gibi başvuruda bulunabilmek için öncelikle İŞKUR üyeliğinin tamamlanması gerekmektedir.

İŞKUR Evde Ek İş Şartları Nelerdir?

18 yaşını tamamlamış tüm vatandaşlar İŞKUR evde ek iş ilanları görüntüleyebilmektedir. Ancak başvuru için genel ve özel şartlar belirtilmekte olup, başvurunun şartları gerçekleştirme durumunda yapılması gerekmektedir.

Genel olarak İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 için aranan şartlar;

 • İŞKUR’a üye olmak,
 • Okur-yazar olmak ya da en az ilkokul mezunu olmak
 • Mesleki şartları yerine getirmek gibi sıralanabilir.
Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Düşük Sermayeli İş Fikirleri

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

İŞKUR Ek İş İlanları Nelerdir?

İŞKUR evde ek iş ilanları 2020 için başta ev hanımları olmak üzere evde ek iş yapmak isteyen tüm vatandaşlar başvurabilir. Son yıllara bakıldığında evde iş seçeneklerinin artması ile birlikte İŞKUR evde ek iş ilanları da artış göstermektedir.

İŞKUR üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz ek iş ilanları;

 • Nikah şekeri paketleme,
 • Takı malzemeleri birleştirme,
 • Bitki çayı paketleme,
 • Söküm, dikim işleri,
 • Ambalajlama,
 • Kına/çerez paketleme vb. olarak değişiklik göstermektedir.

İŞKUR evde ek iş ilanları başvuru formu doldurulduktan sonra üzerinden başvurularınız firmaya iletilmekte olup, firma ile iletişime geçmeniz halinde de şartları gerçekleştirmeniz durumunda işe başlayabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar için alt tarafta yer alan ”Yorum Yap” kısmına iletişim bilgilerinizi girebilirsiniz. Firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu