Para Kazanma

Fikir Pazarı Nedir? Ne İşe Yarar?

Spread the love

Fikir Pazarı Nedir? Ne İşe Yarar?

Fikir Pazarı, son zamanlarda yoğun ilgi gören anket doldur ve para kazan sitelerinden biri olmakla birlikte oldukça popüler bir sitedir. Biz de ‘’Fikir Pazarı’’ üzerinden kazanmak isteyen kişiler adına gerekli araştırmaları yaparak, fikir sahibi olmanıza katkı sağlamayı amaçladık.

Fikir Pazarı Nedir?

Fikir Pazarı, yasal anket siteleri arasında yer alan ve online anketlere katılım sonucunda para ve hediye çeki gibi ödüller kazandıran anket platformudur. Anket doldurma siteleri arasında en yaygın olan Fikir Pazarı, diğer anket sitelerinden farklı olarak iş birliği yaptığı şirketlerin güvenilir olmasıdır. Siz de eğer anket doldurma sitelerinden para kazanmak istiyorsanız, Fikir Pazarı anket doldurma sitesini tercih edebilir ve güvenilir bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Yandex Para Kazanma

Fikir Pazarı’nda para kazanabilmek adına online olarak sunulmuş olan anketlere katılmanız gerekmektedir. Bu anketlerde piyasa araştırması yapmak isteyen büyük şirketler tarafından hazırlanarak;

  • Şehir,
  • Yaş,
  • Cinsiyet,
  • Eğitim durumu gibi kriterler dikkate alınarak düzenlenir.

Her ankete bu kriterlerden dolayı herkes katılamaz. Bu nedenle sisteme üye sırasında bilgilerin net ve doğru girilmesi gerekmektedir.

Şirketler ürünlerini piyasaya sürmeden müşterilerinin isteklerini araştırmak ister ve bu nedenle piyasa araştırması düzenleyerek ürün ve hizmetlerini tanıtırken, gözden kaçırdıkları önemli ayrıntıların olup olmadığını değerlendirmiş olurlar ve bu nedenle Fikir Pazarı başta olmak üzere böyle platformlardan faydalanmaktadırlar.

Fikir Pazarı Nedir? Ne İşe Yarar?

Fikir Pazarı Üyelik

Fikir Pazarı üyelik oldukça basit olmakla birlikte, siteye öncelikle giriş yapmak gerekmektedir. Giriş yapıldıktan sonra ‘’Üye ol’’ kısmına istenilen bilgiler girildikten sonra üyelik işleminiz gerçekleşmiş olur ve üyeliğinizin onaylanması adına üyelik işlemleri sırasında girdiğiniz mail adresinize doğrulama maili gönderilir. Gelen e-mail üzerindeki bağlantıya tıklamanız sonucunda üyelik işleminiz tamamlanmış demektir.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Kolay Para Kazanma 2019

Sisteme üye olmak adına 16 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız gerekmektedir. Eğer bilgilerinizi rastgele girerseniz, para çekimi sırasında sorun yaşayacağınız için üyeliğinizin gerçek olması çok önemlidir.

Üye olmanız durumunda online olarak ankete katılma hakkı kazanmış olursunuz.

Fikir Pazarı Para Çekme

Üyelik sonucunda başarılı bir şekilde katılım sağladığınız her anket için puan kazanırsınız ve puanlarınızı kullanmanız içinde hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir. ‘’Ödül sayfası’’ bölümüne gittikten sonra orada ödül seçeneklerini göreceksiniz. Elde ettiğiniz puanları da istemeniz durumunda CarrefourSA’da dilediğiniz gibi harcayabilir ve eksiklerinizi alabilirsiniz. Ayrıca ödülleriniz sayesinde hayır kurumlarına bağışta bulunabilir ve Fikir Pazarı’ndan böyle bir talepte bulunabilirsiniz.

Fikir Pazarı Kullananlar

Fikir Pazarı kullananlar incelendiği zaman internet şikayet sitelerine bakıldığında farklı yorumlar görülmektedir. Bunlardan bir tanesini incelemek gerekirse, ödül verilmediği yönünde bir şikayet iletilmiş ve 50 TL’lik CarresourSA çekinin verilmesi adına oyalanma politikası uygulandığı belirtilse de, daha sonra da iletişim mesajında sorunun halledildiğine dair ‘’Teşekkür’’ mesajı yayınlanmaktadır.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Kısa Yoldan Para Kazanma Yöntemleri

Fikir Pazarı Üyelik İptali

Fikir Pazarı üyelik işlemleri iptali için istediğiniz zaman talepte bulunabilirsiniz. Bununla ilgili herhangi bir sorun yaşamadan iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı