Ek İş Fikirleri

Ek İş Önerileri

Spread the love

Ek İş Önerileri

Ekonomik açıdan her geçen gün sıkıntılar artarken, tek maaş ile geçim sağlamaya çalışan aileler kira, faturalar ve mutfak masrafları derken ekonomik zorluk çekerken; ek iş önerileri ile ilgili araştırma yaparak gelirlerini artırma çabası içindedirler. Bu nedenle mevcut işleri harici iş yapmak isteyenler, ev hanımları, emekliler ve hatta öğrenciler tarafından yapılabilecek ek iş fikirlerini sizler için sunarak, evde yapabileceğiniz işler hakkında bilgi vermeyi ve kısmen de olsa girişimci olmanıza destek olmayı amaçlıyoruz.

Evde Ek İş Önerileri

Ülkemizde artan enflasyon oranlarına artan altın ve dolar fiyatları eklenince de ekonomik açıdan aileler sıkıntılar yaşanırken, yaşanılan ekonomik zorluklar nedeniyle ek iş önerileri arayışlarında da ciddi bir artış yaşanmaktadır. Siz de biraz olsun ekonomik açıdan nefes almak ve ailenize ekonomik açıdan destek olmak istiyorsanız, evinizden ek işler yaparak en azından anlık çıkan ihtiyaçlarınızı karşılayarak rahatlayabilirsiniz.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Ek İş Önerileri

El İşi Ürünler Yapıp Satmak

Ek iş önerileri içerisinde olan el işi ürünleri yapıp satmak bayanlar tarafından yapılacak ek işler arasında yer almakla birlikte el işi ürünler yapmak hem yetenek hem de el becerisi gerektiren bir iştir. Evinizde oyalı eşarplar, hırka, yelek, patik, boyunluk gibi el işleri hatta kolye, bileklik gibi aksesuarlar yaparak internet üzerinden satışını gerçekleştirebilir ve ek gelir elde ederek aile ekonomisine destek olabilirsiniz.

El işi ürünler yapıp satmak için öncelikle yapacağınız ürüne karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra yapacağınız ürün ile ilgili olan malzemeleri başlangıç için tuhafiyelerden temin edebilirsiniz ki işinizi ilerletebilmeniz durumunda toptancılarla anlaşarak maliyeti daha da düşürebilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020

Yaptığınız işler ile ilgili satışlarını arkadaşlarınıza yapabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak da satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kuaför, tuhafiyeci gibi hizmet sektöründe çalışan tanıdıklarınız varsa el işi ürünlerinizden örnekler bırakarak da reklamınızı yaparak satış gerçekleştirebilir ve ek iş üzerinden para kazanabilirsiniz.

Ek İş Önerileri

Ev Yemekleri Yapıp Satmak

Ek iş önerileri arasında olan bir başka alan ise ev yemekleri yapıp satmaktır ve bu yemek yapmayı seven bayanları ve erkekleri de ilgilendiren bir sektördür. Bu işi yapmaya karar verirseniz, öğrencilerin ya da bekarların ağırlıkta olduğu yerleri tercih ederek daha kolay kazanç sağlayabilirsiniz.

Ev yemeği olarak başlangıç için sarma, dolma, poğaça, börek gibi yemekleri tercih etmeniz de anne yemeklerini özleyen öğrenciler ve bekarlar için güzel bir tercih olacaktır. Hatta mutfağınız büyükse ve malzemeler konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız, sulu yemek dahi yapmayı tercih edebilirsiniz. Başlangıç için satışlarınızı elden gerçekleştirirken, kazancınız arttıkça dükkan açarak işinizi büyütebilir ve daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek İş Önerileri

Organik Gıda Üreticiliği Yapmak

İkametgah yerinizde tarım için uygun bir alanınız varsa ek iş önerileri arasında olan organik gıda üreticiliği yapmayı tercih edebilirsiniz. Günümüz için bilim insanları tarafından inorganik ürünlerin sağlığımız açısından ne kadar zararlı olduğu açıklanırken, insanlar tarafından organik ürünlere olan ilgi artış göstermektedir.

Organik ürünler diğer ürünlere göre daha pahalı olduğu için kazanacağınız para artış gösterecektir. Organik ürün olarak tereyağ, sebze ve meyve, peynir, bal gibi ürünleri tercih ederek marketlerde açılan organik ürün reyonlarında satış yapabileceğiniz gibi tezgah açarak pazarlarda da satış işlemini gerçekleştirebilir ve ek iş yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Ek İş Önerileri

Paketleme İşleri Yapmak

Düğün denilince akla her ne kadar yaz ayları gelse de günümüzde kış, sonbahar demeden düğün organizasyonları yapılmaktadır ve bu nedenle ek iş önerileri olarak sizlere paketleme işini sunabilirsiniz. Kına paketlemeden nikah şekeri hazırlamaya, magnet yapımından iğnelik yapmaya farklı paketleme işlerini yapmayı tercih ederek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İşleri hızlı bir şekilde yapabilmek adına aile üyelerinizden yardım alabileceğiniz gibi arkadaşlarınızdan da destek alıp, daha fazla iş alarak kazanç düzeyinizi artırabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Ek İş Yapmak İstiyorum

Paketleme işleri sadece düğün organizasyonlarına yönelik işlerle sınırlı kalmamakta olup, kürdandan çoraba, pipetten tokaya, balondan bitki çayına çok farklı paketleme işleri verilmektedir. Bu tarz firmalar tarafından verilen paketleme işlerine ek iş ilanları üzerinden ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirerek iş sahibi olabilirsiniz. Çünkü firmalar yol, sigorta gibi masraflardan kurtulmak için evlere iş vermektedir ve yapılan iş başına ödeme gerçekleştirerek büyük masraflardan kurtulmaktadır.

Ek İş Önerileri

Ucuza Alarak Kârlı Satış Yapmak

Ek iş önerileri olarak tercih edebileceğiniz bir farklı iş alanı ise, ülkemize kargo ya da posta aracılığıyla ucuz ürün getirerek kâr koyup, satışını yapmaktır. Örneğin Ali Express gibi sitelerde ürünler normal fiyatlarına göre daha uygun fiyatlara satılmakta ve size kârlı satışlar yapmak için ortam hazırlamaktadır. Tek sorun ise, sipariş ettiğiniz ürünler normalden geç elinize ulaşmasıdır. Ama siz böyle sitelerden toplu ürün alımı gerçekleştirerek, ülkemizdeki fiyatları dikkate alarak kâr marjınızı koyarak satış işlemlerin gerçekleştirebilir ve ek iş yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Ali Ekspres gibi siteler aracılığıyla elektronik eşyalar sipariş verebileceğiniz gibi kozmetik ürünler hatta kıyafetler alabilir ve kendi sosyal medya hesabınızı kullanarak ürünlerinizin resimlerini paylaşarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ürünleri alırken herhangi bir kargo ücreti de ödemezsiniz.

Ek İş Önerileri

Evden Makale Yazmak

Ek iş önerileri olarak sunabileceğimiz evden makale yazmak düzenli bir şekilde yapıldığı zaman 2 bin TL’ye kadar ek gelir elde etmenizi sağlayabilmektedir. Hatta bu alanda kendinizi daha fazla geliştirerek editörlük bile yapabilirsiniz ki bunun için iyi bir araştırmacı olmanız dışında dilbilgisi kurallarına hakim olmanız gerekmektedir. Makale yazmak için en önemli kural özgünlük olduğu için verilen konuları kendi özgün cümlelerinizi kullanarak yazarak, insanların bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Para Kazanmak İsteyenler, Bu Yazı Tam Size Göre...  Düşük Sermayeli İş Fikirleri

Üstelik makale yazarlığı ile ilgili iş veren firmalar kadın ve erkek ayrımı yapmadığı için ev hanımlarından ek iş yapmak isteyen beylere, emeklilere ve öğrencilere bile ek iş imkanı sağlamaktadır. İşveren firmalar yazdığınız kelime sayısına göre ödeme yapmayı tercih ettiği gibi, bazı firmalar belli bir maaş şeklinde ödeme yapmaktadır.

Para Kazanma ile İlgili Diğer İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Sermayesiz İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Evde Ek İş Fikirleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Sizleri Bekliyor

Ek İş Önerileri

Hediyelik Eşya Yapıp Satmak

Ek iş önerileri olarak sunulabilecek hediyelik eşya yapmak aslında hem yetenek hem de yaratıcılık gerektirmektedir. Ayrıca işe başlamak adına da 300-350 TL gibi bir yatırım yapmanız söz konusu olacaktır. Tabii ki işe başlamadan önce ne tür ürünler yapacağınıza karar vermeniz sonuca ulaşmanız açısından sağlıklı olacaktır. Hediyelik eşya denilince akla ilk olarak anahtarlık gibi ürünler gelse de alan sadece bununla sınırlı değildir. Kapı süslerinden kokulu sabunlara kadar çok fazla çeşit bulabilirsiniz.

Yapacağınız ürün hakkında detaylara ulaşabilmek için Youtube üzerinden sunulan ürünlerin yapım aşamaları hakkında videoları izleyerek destek alabilirsiniz. Hayal gücünüzü de ekleyerek, kendinize ait olan tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz ve yine internet üzerinden satış işlemini gerçekleştirerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek İş Önerileri

Evde Ek İş Başvurusu Yapın

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmına yazan değerli ziyaretçilerimize evde ek iş veren firmaların iletişim bilgilerini vereceğiz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin. Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.

    Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın. Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu